В Мінекономрозвитку почули рівненських високовольтників

Для зміцнення економіки необхідно робити акцент на розвиток малого та середнього бізнесу - на цьому наголосив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус під час зустрічі з представниками Федерації профспілок та роботодавців 17 червня. Наприкінці заходу очільник Мінекономрозвитку заявив: «Ми чуємо бізнес і сподіваємося на продовження продуктивного діалогу». В тому, що влада, коли хоче, може чути свій народ і навіть адекватно реагувати на почуте, вже наступного дня першими переконалися 42 представники Рівненського заводу високовольтної апаратури, які організованою групою в супроводі кореспондента «Рівне-Ракусу» та знімальної групи телеканалу «Сфера-ТВ» 18 червня прибули в столицю для пікетування Кабінету міністрів. Та замість запланованої акції протесту під стінами Будинку уряду відбулася екскурсія заводчан визначними місцями Києва, в тому числі й пов’язаними з трагічними подіями Революції Гідності, яку для них провів її учасник, а нині генеральний директор ТОВ «Високовольтний союз - РЗВА» Юрій КОВАЛЬЧУК (на фото).

 1 Юрій Ковальчук

«ЦЕ ХОРОШИЙ ПРИКЛАД РЕЗУЛЬТАТИВНОЇ СПІВПРАЦІ БІЗНЕСУ ТА ВЛАДИ»

Про те, що змінилося за чотири з половиною години, поки високовольтники добиралися автобусом з Рівного до Києва, Юрій Васильович розповів журналістам у Маріїнському парку:

- Щойно мав зустріч з керівником департаменту Мінекономрозвитку, який готував наші документи. Він повідомив, що заступник міністра підписав наказ про зняття санкцій з РЗВА, якими було зупинено зовнішньоекономічну діяльність підприємства. Тому я пропоную підійти до Кабміну, дві хвилини постоїмо і зробимо фото на згадку. Добре, що ми, все-таки, можемо захистити свої права. Високовольтники на власному досвіді переконалися: коли підприємство діє у правовому полі, можна добитися виконання закону чиновниками. Це - цивілізована перемога РЗВА, хороший приклад результативної співпраці бізнесу та влади. Залишилося вирішити ще одне питання - де взяти обігові кошти на продовження роботи заводу? Єдиний спосіб набути необхідні кошти і цим забезпечити довгострокову перспективу успішного розвитку підприємства - працювати та накопичувати їх заново. Але на це, звісно, підуть роки.

 

"Рівненський завод високовольтної апаратури працює в дуже непрості часи. Кожен день ми повинні відповідати на нові виклики, щоб люди вчасно отримували гідну заробітну платню, а українські та закордонні споживачі - нашу якісну продукцію."

Юрій КОВАЛЬЧУК, генеральний директор ТОВ «Високовольтний союз - РЗВА»

5 РЗВА Група 1

«СЬОГОДНІШНЯ ПЕРЕМОГА ДОДАЛА НАМ ВПЕВНЕНОСТІ У СВОЇХ СИЛАХ»

Про події, що передували задуму рівненських високовольтників вдатися до громадянської акції протесту, аби привернути увагу влади до проблем підприємства, журналісти дізналися в Михайла ВОЙНАРОВИЧА, голови первинної профспілкової організації ТОВ «Високовольтний союз - РЗВА»:


3 Михайло Войнарович

- Торік на Рівненському заводі високовольтної апаратури ситуація складалася так, що через певні обставини він мав закритись, але підприємство вдалося врятувати. Однак наприкінці року виникла нова проблема, пов’язана з несвоєчасним надходженням валютних коштів від наших закордонних партнерів, внаслідок чого до РЗВА були застосовані санкції Мінекономрозвитку, які передбачали тимчасове зупинення підприємством зовнішньоекономічної діяльності. Після нового року ліцензія на ведення ЗЕД була поновлена, але всього на три місяці. Ми напружено працювали, шукали нові ринки збуту, зокрема в Польщі. Та через три місяці міністерство позбавило нас ліцензії у зв’язку із закінченням терміну її дії. У зв’язку з цим адміністрація та юридична служба заводу зібрали необхідні документи для того, аби довести, що в РЗВА та його закордонних партнерів немає ніяких заборгованостей по розрахунках.

Буквально два тижні тому сплив місячний термін, протягом якого Мінекономрозвитку мало розглянути питання щодо поновлення нашому підприємству ліцензії на здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Проблема не була вирішена. Ми попали в якийсь ступор: тобто, нам не кажуть ні «ТАК», ні «НІ». Через зупинення ліцензії на митниці лежать закуплені РЗВА в закордонних партнерів комплектуючі, відсутність яких на заводі ставить під загрозу виконання виробничої програми. Ця ситуація призвела до того, що сьогодні ми зібралися біля Будинку уряду. Керівництво заводу за підтримки трудового колективу прийняло рішення про пікетування Міністерства економічного розвитку і торгівлі. На щастя, завдяки зусиллям генерального директора РЗВА Юрія Ковальчука, підтримці заводу партією «УДАР Віталія Кличка» і конструктивній позиції Мінекономрозвитку питання було вирішене на нашу користь буквально за лічені хвилини до початку пікетування. Сьогоднішня перемога додала нам впевненості у своїх силах, віри в успішний розвиток підприємства.

- Для нас досягнута перемога - це великий плюс, - зазначив Роман Мандзюк, начальник першого складального цеху ТОВ «Високовольтний союз - РЗВА». - Завдяки цьому ми зможемо працювати далі й заробляти кошти. Люди задоволені тим, що акція протесту, яку планували провести під стінами Кабміну, в результаті дієвих перемовин із чиновниками Мінекономрозвитку, перетворилася для працівників заводу на екскурсію визначними місцями столиці нашої країни.

Монумент Незалежності4 Роман МандзюкХрам

«МИ ЗМУШЕНІ БУЛИ ЗВЕРНУТИСЬ ПО ДОПОМОГУ ДО ПОЛІТИКІВ»

- На жаль, український малий та середній бізнес не завжди може своєчасно скористатися підтримкою державних органів, тому ми змушені були звернутись по допомогу до політиків, зокрема до голови Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Володимировича Сидорука, - акцентував у розмові з кореспондентом «Рівне-Ракурсу» генеральний директор ТОВ «Високовольтний союз - РЗВА» Юрій Ковальчук. - Користуючись нагодою, хочу висловити йому через «Рівне-Ракурс» щиру подяку від усього колективу підприємства за своєчасне реагування та донесення інформації про напружену ситуацію на заводі до Політичної ради партії, профільного комітету Верховної Ради та народного депутата України, заступника голови Центрального виконавчого комітету партії «УДАР Віталія Кличка» Єгора Фірсова. Завдяки їхній допомозі Міністерство економічного розвитку і торгівлі швидко вирішило проблему РЗВА, поновивши підприємству ліцензію на здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Також дякую за порозуміння та підтримку першому заступнику голови Рівненської облдержадміністрації Юрію Приварському.

До теми

«СЬОГОДНІ В НАШІЙ КРАЇНІ НІ ПРАЦІВНИКИ, НІ ПІДПРИЄМЦІ, НІ ВИРОБНИКИ НЕ ЗАХИЩЕНІ ВІД ЧИНОВНИЦЬКОЇ СВАВОЛІ»

Анатолій СИДОРУК, голова Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»:

- У Програмі нашої партії задекларовано створення максимально комфортних та сприятливих умов для бізнесу. Це пов’язано з тим, що ми повинні передусім цінувати і підтримувати малий та середній бізнес, власного виробника. Адже це - робочі місця, ефективна економіка, вчасно сплачені в бюджет податки, працьовиті люди та їхні сім’ї, яких ми повинні захистити. Проте сьогодні в нашій країні ні працівники, ні підприємці, ні виробники не захищені від чиновницької сваволі. Бюрократична машина, запущена в часи Януковича, майже не зазнала змін. Ми стояли і будемо стояти на захисті прав та інтересів людини праці, українського виробника, збереження і створення нових робочих місць, бо від цього залежить народний достаток, політична, економічна та соціальна стабільність у державі, її обороноздатність.

Що стосується РЗВА, то я знаю цей унікальний завод дуже багато років, співпрацював з ним, будучи керівником свого підприємства. На високовольтному працює маса високопрофесійних людей. Переконаний, що сьогодні РЗВА очолює компетентна людина, яка здатна згуртувати заводський колектив та генерувати його енергію в досягнення високих виробничих і соціальних показників. Від багатьох заводчан я чув позитивні оцінки роботи генерального директора заводу Юрія Ковальчука.

На завершення додам, що у Верховній Раді є досить потужна група народних депутатів від партії «УДАР Віталія Кличка», які сповідують засади формування в Україні громадянського суспільства, реального захисту інтересів роботодавців і працівників, впровадження європейських правил у політиці та економіці. Допомога РЗВА - один із численних епізодів своєчасної підтримки українського виробника нашою партією.

7 Володимир Сидорук
Новини Рівне РЗВА УДАР МРТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області наразі проводить перевірку випадку отруєння на фестивалі «Тарас Бульба», що проходив минулими вихідними у Дубні. Як повідомляє служба, відразу після отримання повідомлення про отруєння працівники виїхали на місце події. Власником рухомої потужності виявився підприємець з Луцька, де він і проводить свою основну діяльність. Працівники служби провели позапланову перевірку рухомої потужності, під час перевірки вс...
Суспільство
Протягом І півріччя 2019 року до місцевих бюджетів Рівненської області від плати за землю надійшло 228,2 млн грн, що на 60,5 млн.грн більше ніж за аналогічний період 2018 року 167,7 млн .грн, повідомляють у Головному Управлінню Держгеокадастру у Рівненській області. На Рівненщині земля не лише найбільше національне багатство, а й важливе джерело наповнення державних бюджетів. Як наголосив начальник Головного управління Держгеокадастру в Рівненській області...
Суспільство
Триває онлан-опитування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік, інформує  Рівненський обласний центр зайнятості. Інформація про перспективну потребу дозволить державній службі зайнятості спрогнозувати ринок праці на наступний рік і завчасно зреагувати на його запити. Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці Інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» https://www.dcz.gov.ua/ під...
Культура
Напередодні щорічного музичного фестивалю «Трансільванія», який проводиться поблизу Рівного вже вшосте, ми вирішили поспілкуватись з одним із учасників цього дійства. У нас в гостях представник рівненського ді-дженгу Ігор Малиш, більш відомий для рівнян, як Ground.  – Привіт, Ігоре. Цьогоріч фестивель проходитиме вже вшосте. Розкажи, де і коли все відбудеться?  – Фестиваль залишається незмінним вже шість років поспіль та проходить на мисливській базі «Сокі...
Кримінал
Головний корпус РДГУ на вулиці Степана Бандери «замінували» вже всьоме з початку літа. Принаймні, саме таке повідомлення вчергове отримали працівники ВНЗу.Наразі сапери та піротехніки оглядають будівлю на предмет вибухонебезпечних предметів.Всіх людей евакуювали, деталі повідомимо пізніше. Відео можна переглянути за посиланням.
Суспільство
Новенький асфальт лежить тепер по вулиці Грушевського у Рівному. Роботи виконували працівники Рівненського Шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг. Про це повідомляє ШЕУ на валсній сторінці у фейсбуці.
Кримінал
Сьогодні близько 7 ранку у місті Дубно по вулиці Монастирська сталася пожежа. Загорівся двоповерховий дерев’яний будинок, який лише готувався до експлуатації, повідомляють у пресслужбі ДСНС Рівненської області. За годину пожежу ліквідували. Вогнем знищено 2 металопластикових вікна та пошкодила стіни. Причини та завдані збитки встановлюють фахівці.
Кримінал
Як повідомляють у Головному управління ДСНС у Рівненській області 22 липня о 20:02 на лінію "101" надійшло повідомлення про ДТП на автодорозі з Радивилова до Почаєва поблизу села Батьків.Автомобіль Volkswagen злетів з дороги та 20 метрів від дороги проїхав городами. В машині травмувався водій. Його витягнули місцеві жителі та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Чоловіка госпіталізували до Радивилівської ЦРЛ. На місце пригоди виїхали бійці 7-ї д...
Суспільство
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про заходи щодо протидії рейдерству».  Документ містить набір інструментів, що будуть впроваджені найближчим часом для належного захисту власників бізнесу та протидії позбавленню їх майнових прав.  «Питання рейдерства стало одним із найболючіших для бізнесу. За різними оцінками, протягом останніх шести років відбулося понад три тисячі захоплень. Зазвичай це зміна власника через підробку документів, чере...