вбивство
12:29, 21 червня 2015 р.
Рівненські правоохоронці розкрили вбивство жителя Костополя
вбивство
Тіло 46-річного чоловіка з численними ножовими пораненнями виявили 17 червня у його власній квартирі. Тривогу забила тітка покійного, яка кілька днів не могла додзвонитися до племінника.
Згідно з лікарським свідоцтвом смерть настала в результаті гострої крововтрати, масивної внутрішньої та зовнішньої кровотечі, проникаючих ножових пошкоджень грудної клітки.
Міліціонери оперативно встановили особу зловмисника, ним виявився раніше судимий 26-річний житель Сарненського району. За кілька годин після оголошення його у розшук правоохоронці затримали нападника у Дубровицькому районі під час спроби перетину кордону з Республікою Білорусь.
Правоохоронці встановили, що вбивство скоєне у ніч на 15 червня. Напередодні чоловіки вживали спиртні напої. У ході спілкування між ними виник конфлікт через гроші. Сарненчанин час від часу проживав у померлого і той вимагав доплатити ще кошти. Під час суперечки 26-річний молодик схопив кухонний ніж та почав наносити костопільчанину удари в область грудної клітки. Всього на тілі померлого виявлено понад 20 ножових поранень. Побачивши, що власник житла вже не подає ознак життя, зловмисник зачинив квартиру і пішов геть, ключі та ніж викинув неподалік від будинку.
Слідчі знайшли знаряддя вбивства. Вилучений ніж направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС для проведення експертизи. Досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 115 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство) триває. Зловмиснику оголошено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Повідомляє СЗГ УМВС України В Рівненській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:33, 10 січня
10:33, 10 січня
15:49, 5 травня 2023 р.
23:10, 14 січня
10:33, 10 січня
live comments feed...