• Головна
  • Рівняни вдало виступили на чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору
17:31, 22 травня 2015 р.

Рівненські спортсмени вибороли шість призових місць: одне «золото», одне «срібло» та чотири «бронзи».

Так, Світлана Чепуріна у ваговій категорії до 70 кг посіла І місце, Наталія Ніколайчик у ваговій категорії до 52 кг – ІІ місце, Ірина Гусєва у ваговій категорії до 63 кг – ІІІ місце, Давид Хорава у ваговій категорії до 66 кг – ІІІ місце, Олександр Косінов у ваговій категорії до 81 кг – ІІІ місце, Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг – ІІІ місце.

Загалом, Рівненщину на чемпіонаті світу представляли 8 з 11 спортсменів національної збірної команди України.

– У командних змаганнях заслужений майстер спорту України Наталія Ніколайчик, майстри спорту України міжнародного класу Ірина Гусєва, і Юлія Галінська та майстер спорту України Світлана Чепуріна вибороли золоті нагороди, здолавши спортсменок Китаю, Росії та Бразилії.

Рівняни вдало виступили на чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору (фото) - фото 1

Загалом на чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору спортсмени збірної команди України завоювали 14 нагород різного ґатунку: 7 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей, з яких рівненські спортсмени вибороли 5 золотих, 1 срібну та 4 бронзові медалі. Готували провідних рівненських спортсменів до даних змагань заслужені тренери України Михайло Романкевич, Анатолій Мошковський та Ірина Качковська, – повідомили у комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору проходив у місті Сеул (Південна Корея) з 13 по 16 травня.