OSTCHEM ВИВЧАЄ НОВІТНІ СВІТОВІ РЕМОНТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ХІМІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА

Нещодавно на ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), відбувся семінар, головною темою якого було вивчення та впровадження новітніх ремонтних технологій  хімічного виробництва.

 РІВНЕ. 30 травня  2015. – Ініціатором семінару виступив холдинг OSTCHEM. Як розповів головний механік OSTCHEMОлександр Кошель, метою семінару є не лише ознайомлення учасників з новинками у сфері ремонтних технологій, а й  принагідне  випробування новітніх методик та матеріалів  у процесі модернізації виробництв.

 «Холдинг  OSTCHEM має на меті вивчити передовий світовий досвід з впровадження новітніх ремонтних технологій та застосувати на проммайданчиках своїх підприємств кращі матеріали та технологічні рішення. Ми провели цей семінар як підготовку до проведення кампанії літніх капітальних ремонтів, які незабаром розпочнуться на підприємствах холдингу», – прокоментував Олександр Кошель.

Семінар складався з кількох етапів: презентації товарів провідної української компанії «ТРІЗ» (Товариство реалізації інженерних завдань) та сучасних клейових технологій всесвітньо відомої компанії Henkel; робочої частини семінару – огляду проммайданчику ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM (учасники семінару та працівники підприємства обговорили практичне застосування представлених новітніх технологій та матеріалів);  підбиття підсумків та планування подальшої роботи з втілення передових світових розробок.

На семінарі були присутні не лише представники ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM, а й представники суміжних підприємств: ПАТ «Концерн Стирол» та  ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот».

 Семінар був побудований у режимі діалогу. Учасники заходу мали змогу ставити запитання, обговорювати технічні рішення, розглядати практичні застосування інновацій.

 Представляючи свою продукцію, директор ТОВ «ТРІЗ» Василь Марцинковський зробив акцент на технологіях, які забезпечують надійну роботу вузлів та агрегатів компресорного обладнання, водночас підвищуючи їхню ефективність. Технічний представник компанії Henkel  Ярослав Широкалов представив композитні матеріали компанії, які наразі використовують для своїх потреб підприємства у різних куточках світу. Мова йде про композитні матеріали (герметики, клеї, ізолюючі матеріали) «Loctite», які широко застосовуються для герметизації різьбових з’єднань, ущільнюючих поверхонь та поверхонь тертя.

«Ми вже маємо практику застосування презентованих матеріалів при проведенні ремонтів на «Рівнеазоті», адже співпрацюємо з компанією Henkel понад 10 років. Завдяки цьому, маємо можливість одразу випробовувати їхні товари на практиці. На семінарі нам було корисно обговорити практичні моменти виробництва з представниками цих компаній та розглянути їхні пропозиції вирішення проблем, які можуть виникати на проммайданчику підприємства», – розповідає головний механік ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Борис Киричук.

 У ході семінару були визначені шляхи співпраці з компаніями, продукцію яких було представлено працівникам підприємств. У рамках майбутньої співпраці, представники ТОВ «ТРІЗ» для підприємств холдингу розроблять і нададуть пропозиції щодо модернізації повітряних відцентрових машин цеху з виробництва аміаку та газотурбінної установки ГТТ-3М, задіяної у виробництві неконцентрованої азотної кислоти. А представники компанії Henkel нададуть для випробування композитні матеріали Loctite для забезпечення надійної роботи внутрішньої частини апарату з очистки азотоводневої суміші від вуглекислого газу Т-101 цеху Аміаку 2; також після лабораторних напрацювань нададуть висновки щодо очищення від смолистих відкладень міжтрубного простору теплообмінника Е-107 аміачного виробництва. Також компанія Henkel надасть для випробування композитні матеріали для нанесення на внутрішні поверхні насосних агрегатів цеху складних мінеральних добрив для зменшення абразивного впливу на деталі насосів, що у свою чергу збільшує їхній ресурс роботи.

Як відомо, у минулому році холдинг  OSTCHEM провів семінар у рамках вивчення передових світових розробок задля втілення новітніх енергозберігаючих технологій аміачного виробництва. Основною метою семінару було ознайомлення з практичними напрацюваннями та технічними рішеннями провідної американської компанії KBRInc. (у минулому – Kellogg Brown & Root). Ця компанія впродовж багатьох десятиліть займається реалізацією проектів у галузі будівництва нових агрегатів виробництва аміаку та реконструкції діючих.

 ДОВІДКА:

ПАТ «Рівнеазот» – одне з найбільших сучасних українських хімічних підприємств, яке входить до холдингу OSTCHEM  компанії, яка координує підприємства азотної хімії Group DF.

 «Рівнеазот» є єдиним виробником мінеральних добрив і адипінової кислоти в західних регіонах України. Підприємство випускає аміачну селітру, рідкий аміак, аміак водний технічний, адипінову кислоту, рідкий азот, кисень у балонах, рідку вуглекислоту, циклогексанон, кисень технічний, сухий лід, рідкий азот, тукосуміші «Рівне-NPK» тощо. ПАТ «Рівнеазот» увійшло до складу холдингу OSTCHEM у 2011 році. На підприємстві працює понад 4000 чоловік. Виробничий цикл на підприємстві складається з трьох переділів: «виробництво аміаку» «виробництво азотної кислоти»  «виробництво азотних добрив».

OSTCHEM об'єднує підприємства азотної хімії Group DF: ПАТ «Азот» (Черкаси, Україна), ПАТ «Концерн Стирол» (Горлівка, Україна), ПрАТ «​​Сєвєродонецьке об'єднання Азот» (Сєвєродонецьк, Україна), ПАТ «Рівнеазот» (Рівне, Україна). Напрямок дистрибуції мінеральних добрив представлено компанією «УкрАгро НПК», а транспортування  морським спеціалізованим портом «Ніка-Тера».

Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в 11 країнах Європи та Азії. Основні напрямки діяльності Групи  азотний, титановий, газовий і банківський бізнеси. Зокрема, Group DF  один із найбільших інвесторів у хімічну промисловість та енергетику на території Східної Європи. Група впроваджує міжнародні стандарти корпоративного управління, прагнучи бути прозорою і зрозумілою для фінансових інститутів і ринків капіталу. Загальна чисельність працівників на підприємствах Group DF перевищує 100 тис. чоловік.

Засновник і власник Group DF  відомий український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Світлини підприємства можна знайти за посиланням:  http://www.ex.ua/76199584

ТОВ «ТРІЗ» (Товариство реалізації інженерних завдань) – компанія, яка модернізує компресорне та насосне обладнання на основі власних технологій. Має сертифікат на проведення робіт у хімічній, нафтохімічній та газовій промисловості. На ринку динамічного обладнання компанія працює з 1990 року.

Henkel – всесвітньо відома компанія, заснована у 1876 році. Пропонує провідні бренди і технології у трьох бізнес – напрямках: миючі та чистячи засоби, косметика та клейові технології. Henkel є багатонаціональною компанією (зі штатом понад 47000 спіробітників), яка базується в Німеччині та працює на глобальному ринку. 

shapkaAzot_Horizontal

www.azot.rv.ua
рівнеазот холдинг 30 травня рівне семінар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
33 перегляди у жовтні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Кримінал
Сьогодні, 23 жовтня, затримано посадовця Рівненської райдержадміністрації  на  хабарі у розмірі 10  тисяч доларів США. Слідчі  військової прокуратури Західного регіону задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди 51-річним посадовцем від приватного підприємця за «лояльність» у вирішені питання щодо позитивного рішення на архітектурно-містобудівній раді з нагоди  забудови земельної ділянки, яку він оцінив у 10 тисяч доларів. Бійці КОРДу...
Екологія
На Рівненщині зареєстровано випадок сказу кота. Скажену тварину зафіксовано 20 жовтня у селі Миротин, Здолбунівського районі.За словами місцевих мешканців, 19 жовтня в обідній час до місцевого приватного господарства вскочив невідомий кіт, вкусив за ногу господарку та втік у невідомому напрямку. Цього ж дня, о пів на дев'яту вечора, скажений кіт був помічений в одному з гаражів села, де й був вбитий місцевим мешканцем.З трупу тварини було відібрано патмате...
Пригоди
На Рівненщині досі незнайдена 13 річна дівчинка, мешканка села Пустомити Гощанського району.Пилипенко Каріна Віталіївна ще 17 жовтня пішла з дому і дотеперішнього часу не повернулась.Прикмети зниклої:Вдягнута в червону кофтину. Мала при собі дорожню сумку.Усіх хто володіє інформацією про зниклу безвісти малолітню, правохоронці просять повідомити на гарячу лінію 102 або за тел. 0980204189. Читайте також: Затримано злочинця викрадення дорожньої сумки
Суспільство
Від сьогодні по Рівному  їздитимуть 7  нових  тролейбусів  українського виробництва. Загалом, громадський транспорт міста має 14 нових тролейбусів, в парку КП "Рівнеелектроавтотранс". В цьому році  із міського бюджету на закупівлю громадського електротранспорту виділено  34 мільйони 587 тисяч гривень та  40 мільйонів гривень - минулоріч.  Міський  голова, Володимир Хомко зауважив, що  для порівняння, всього 3-4 роки тому місто могло дозволити собі витратит...
Екологія
У Рівному відбулась прес – конференція з питань масового вимирання голубів у місті. Головною проблемою, що змусила активізуватись місцевих ветеринарів стали фото зображення мертвих птахів, поширені рівнянами у соціальних мережах. Свою реакцію на екологічно небезпечну ситуацію проявили працівники Рівненської міської державної лікарні ветеринарної медицини, що обстеживши райони міста відібрали 3 мертвих птахів, та відправили їх на ветеринарну експертизу, рез...
Суспільство
Віднедавна кабінет міністрів дозволив громадянам України за бажанням обмінювати старі паспорти  на нові ID-картки.  Новий вид паспорта могли отримати лише ті, хто виробляв його вперше – молоді люди віком 14 - 16 років. Українців, які можуть виготовити сучасний паспорт європейського зразка, стало значно більше. Хто сьогодні може отримати таку картку ? Молоді люди, яким виповнилось 14 років; Особи, які змінюють прізвище чи ім'я; Ті, хто втратили паспорт (заг...
Спорт
Для рівненських спортсменів-рятувальників збірної команди ДСНС України, Романа Сильчука та Вадима Петрука закінчився перший день Чемпіонату світу "3М SCOTT FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE WORLDS XXVII"  у Сакраменто (США).  Наші рятувальники виступили у категорії "Тандем", де показали хороший результат - 1.20.
Культура
Рівняни та гості міста матимуть змогу відвідати культурно-мистецькі заходи, що проходитимуть протягом цього тижня. А саме: 28 жовтня – 74-а річниця визволення України від фашистських загарбників: меморіальні заходи, урочисте покладання вінків та квітів до пам'ятних місць, тематичні заходи, виставки у бібліотеках. Проект «Рівне – місто унікальних подій» 24 жовтня - 27 жовтня – ХІ Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «Л...
Кримінал
Розбійний напад на 90-річну пенсіонерку, що проживає на Здолбунівщині стався з метою пограбування. Поліцією зафіксовано, що ввечері зловмисник проник у будинок через вікно, де проживає літня бабуся вдаривши її металевим прутом скоював грабіж. Потерпіла знаходилася у будинку доки не приїхав на наступний день її  родич, щоб допомогти  по господарству. Жінку доправили до лікарні з забійними ранами голови та ампутація пальця  руки. 22 жовтня, оперативними розш...