• Головна
  • На Рівненщині зростає промислове виробництво
16:27, 29 квітня 2015 р.

На Рівненщині зростає промислове виробництво

На Рівненщині зростають темпи виробництва промислової продукції. Так, попри загальне падіння по Україні на понад двадцять відсотків, у І кварталі в області – ріст на 8,5 відсотків. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський під час засідання колегії ОДА.

«Рівненщині є чим пишатися. На фоні загальноукраїнського падіння, область дає стійке зростання промислової продукції – як у 2014 році, так і за результатами першого кварталу», - зазначив Юрій Приварський.

Так, за І квартал підприємства Рівненщини на 25 відсотків більше випустили металевої продукції. Виробництво та постачання електроенергії та газу зросло майже на п’ятнадцять відсотків. Позитивні показники у текстильній та хімічній галузях. Непогано спрацювали й харчовики області – більше виробили свинини, молока, борошна, круп та макаронів.

Загалом темпи зростання обсягів реалізованої продукції втричі зросли у Млинівському районі, вдвічі – в Дубровицькому, Демидівському, Дубенському, Гощанському, Рівненському районах та містах Рівне, Дубно.

«Як негатив – падіння виробництва в добувній промисловості. Тому є об’єктивні причини, зокрема, упав попит на продукцію у зв’язку із закриттям ринків СНД», - зазначив перший заступник голови ОДА.

achat_04_gd

Окремо Юрій Приварський відзначив й позитивну динаміку виробництва сільгосппродукції. Так, в області є зростання на 6,3 відсотки у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, тоді як по Україні спостерігається спад на понад чотири відсотки.

На Рівненщині зростає промислове виробництво, фото-1
#промисловість #виробництво #рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...