
11:13, 29 квітня 2015 р.
Вибухівку у готелі «Мир» знешкодили за годину
Одну годину знадобилося фахівцям спецслужб Рівненщини, аби знешкодити вибухівку у готелі «Мир» обласного центру. Повідомлення про підозрілий пакет у холі закладу надійшло на спецлінію «102» об 11.50. Рятувальники евакуювали майже вісім десятків людей, які перебували на той час в готелі, в тому числі й обслуговуючий персонал.
— Усі служби спрацювали оперативно та злагоджено, — повідомив начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов. –

Вибухівку у готелі «Мир» знешкодили за годину (фото) - фото 1
Звісно, що хотілося б, аби на Рівненщині не траплялися такі випадки, але до них, враховуючи нинішню ситуацію на Сході країни, треба бути готовим. Цього разу це було чергове, але позапланове навчання, про яке невідомо було відповідним службам.
СЗГ УМВС України в Рівненській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:48, 16 травня
9
11:36, 10 травня
21:57, 18 травня
11:22, 20 травня
1
live comments feed...