У Рівному відбувся форум «Українсько-польський бізнес-день»

У Рівному 24 квітня з 10:00 до 18:00 год проходив економічний форум «Українсько-польський бізнес-день» у приміщенні бізнес-центру «Manhattan City Hall». У заході брали участь бізнесмени та представники влади Рівного та Любліна. Дійство проводилося за сприяння Виконавчого комітету Рівненської міської ради в рамках проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» та програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

Церемонію відкриття економічного форуму розпочав заступник міського голови Сергій Васильчук.

На заході обговорювалися питання інформаційної підтримки України у вхоження в Європейський Союз та загалом економічний стан України. Окрім того, порядок денний передбачав розгляд  проекту державного стандарту якості українських товарів, які могли вийти на європейський ринок. Українські товари були визнані високої якості, однак проблема заключається у відсутності державного стандарту якості, що власне і створює труднощі для виходу їх на терени ЄС.

У Рівному відбувся форум «Українсько-польський бізнес-день», фото-1

Більше того, на форумі  обговорювалося питання малого та мікробізнесу. Зокрема неполітичною організацією Люблінським клубом було запропоновано ряд умов, які сприятимуть розвитку бізнесу.

Тому економічний форум «Українсько-польський бізнес-день» став сходинкою у налогодженні зв’язків між Польщею та Україною, допоміг українським бізнесменам віднайти раціональні та ефективні підходи до ведення бізнесу.

 

 

рівне 24 квітня економічний форум «Українсько-польський бізнес-день» Manhattan City Hall
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі