• Головна
  • Нові тарифи для порушників правил дорожнього руху
15:45, 20 квітня 2015 р.

Нові тарифи для порушників правил дорожнього руху

МВС внесло до Верховної Ради законопроект з реформами ПДР, повідомляє 7d.rv.ua.

Раніше зміни проанонсувала заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе. Зміни в законодавстві необхідні для того, щоб використовувати в Україні системи автоматичної фіксації порушень.

Відповідно до законопроекту, щорічно кожен водій отримуватиме певну кількість балів, які можна «витратити» на порушення. Якщо ж бали закінчилися, доведеться платити гроші. З адмінкодексу прибрали «вилку», залишивши тільки один розмір штрафу, який колись був мінімальним.

Штрафи будуть виписуватися на власника авто, а не на водія. Тож усі, хто придбав або продав автомобіль за дорученням, можуть зіткнутися з проблемами. Якщо ж автомобіль зареєстрований за кордоном, до відповідальності притягується особа, яка ввезла машину в Україну.

«Листи щастя» з повідомленням про порушення, зафіксоване автоматичною камерою, будуть направляти за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної. Іноземні автомобілі отримають свої квитанції при перетині кордону.

Нові тарифи для порушників правил дорожнього руху, фото-1

Оскаржити постанову про порушення потрібно протягом 10 днів після вручення листа. Якщо штраф не буде сплачено через 30 днів, то він зросте вдвічі. Ще 30 днів затримки – і водія позбавлять права керування ТЗ на 6 місяців.

ПорушенняШтраф (грн)Бали
Перевищення швидкості на 20 км / год і більше, порушення вимог знаків, розмітки, зупинки та стоянки, проїзду пішохідних переходів тощо25520
Проїзд на червоний сигнал світлофора або заборона регулювальника, ненадання переваги маршрутним ТЗ, порушення правил обгону і зустрічного роз’їзду, недотримання дистанції та інтервалу та інші42530
Перевищення швидкості на 50 км/год і більше, ненадання переваги руху аварійно-рятувальним службам, а також порушення правил зупинки і стоянки, які перешкоджають руху або створюють загрозу51050
Виїзд на залізничний переїзд на забороний сигнал85050
Інші порушення34030
#правила дорожнього руху #порушення #нові правила
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...