До Рівного приїде найвідоміший поет Білорусі – Андрей Хадановіч

22 квітня організація «Література.РВ» запрошує всіх на зустріч із відомим білоруським письменником Андреєм Хадановічем, який представить рівнянам свою творчість. Модерувати вечір буде Олександр Ірванець. Початок заходу о 19:30. Місце зустрічі цього разу – конференц-зала готелю «Оптіма».

 Андрей Хадановіч – відомий білоруський поет, музикант, перекладач. Добре знаний і в Україні. Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Олександр Ірванець, Іван Андрусяк, Дзвінка Матіяш – це неповний перелік українських письменників, які перекладали Хадановіча, або ж твори яких були перекладені Хадановічем білоруською мовою.

 У творчості письменника висвітлюються найгостріше теми патріотизму та любові. Також Хадановіч пише і для дітей. У 2011 році українською мовою вийшла книга «Таткові нотатки» у видавництві «Грані –Т».

 Сергій Жадан зазначає, що й тексти, призначені для читання дорослими читачами мають в собі особливе призначення: «Андрей - людина надзвичайно легкого й світлого таланту. Таке враження, що він пише для дітей - стільки в його текстах любові й відкритості. Можливо саме тому в нього стільки дорослих читачів».

 У Рівному білоруський письменник вперше представлятиме свою творчість. Особливий привід приїзду – презентація збірки з віршами, що виходить у тернопільському видавництві «Крок». Це книга перекладів українською мовою.

 Організатори – «Література.РВ», не могли втратити можливість запросити до міста поета такого рівня. Тим паче, модератором бути погодився добре відомий всім Олександр Васильович Ірванець, який також відзначає талант Хадановіча.

 «Хадановіч безперечно - поет номер один у Білорусі останніх років з десять. Літературознавці, які розбираються в літературі глибоко і паралельно, стверджують, що він один зробив у білоруській поезії стільки, як бубабісти і Жадан разом узяті», - переконаний Олександр Ірванець.

 Тому рівнянам пропонується самим переконатися у значимості події для міста.

Окрім читання текстів, розмов та відповідей на питання глядачів, Андрей Хадановіч представить і музичну частину своєї творчості.

 22 квітня о 19:30 організатори, Андрей Хадановіч та Олександр Ірванець чекатимуть всіх у конференц-залі готелю «Оптіма».

 Вхід на вечір платний. Квитки можна буде придбати завчасно. Вартість одного квитка 20 грн. до 22 квітня, та 30 грн. – в день заходу (22 квітня).

Організатори закликають завчасно придбати квитки. Це можна зробити у анти-кафе «Home».

До Рівного приїде найвідоміший поет Білорусі – Андрей Хадановіч (фото) - фото 1

Дата: 22 квітня 2015 року

Час початку: 19:30

Місце зустрічі: конференц-зала готелю «Оптіма» (вул. Словацького, 9)

Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець)

Організатори заходу: МГО “Література.РВ”

__________________________________________________________________

http://vk.com/hadanovich_rv

https://www.facebook.com/events/345931595596431/

Довідка:

Андрей Хадановіч – сучасний білоруський поет, музикант, перекладач. За освітою філолог, спеціаліст з французької літератури. Закінчив філологічний факультет Білоруського державного університету (1995) і аспірантуру БДУ (1999). Викладає в БДУ історію французької літератури; також викладає в Білоруському гуманітарному ліцеї ім. Якуба Коласа. Член Союзу білоруських письменників і Білоруського ПЕН-Центра. Перекладає з французької, української і польської мови. Вірші перекладались також на російську, польську, англійську, латиську, литовську, німецьку, словацьку мови.

Андрей Хадановіч білоруський поет музикант перекладач
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі