Кожному другому офісному працівнику не вистачає впевненості в завтрашньому дні

Четверо з п’яти офісних працівників замислюються про переїзд за кордон. Своє бажання вони пояснюють складноюполітичною та економічною ситуацією в Україні, а також відсутністю перспектив для себе та своєї родини. Такі данібули отримані в результаті опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

За даними опитування hh.ua, четверо з п'яти офісних працівників в Україні допускають думку про переїзд за кордон. І майже половина опитаних вважає, що причиною цього є нестабільна економічна ситуація. 41% пояснюють своє прагнення покинути країну напруженою політичною ситуацією, низькими зарплатами та бажанням забезпечити своїм дітям стабільне майбутнє. І якщо рік тому на першому плані були матеріальні причини, то зараз жителям України не вистачає стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Кожному третьому складно відчувати себе в безпеці. А, як відомо, потреба в безпеці є для людини однією з базових. Кожен другий не бачить майбутнього в цій країні для себе і своєї родини. Про професійну самореалізацію українці думають в останню чергу. Лише 22% пояснює цією причиною своє бажання виїхати в порівнянні з 32% на початку 2014 року.

Кожному другому офісному працівнику не вистачає впевненості в завтрашньому дні (фото) - фото 1

Якщо б питання про переїзд все ж таки стало більш реальним, то для двох з п'яти визначальним чинником у прийнятті рішення стали б хороші фінансові та кар'єрні можливості. 23% погодилися б тільки на переїзд всією родиною.Кожен п'ятий буде враховувати рівень життя в країні, зверне увагу на компанію-роботодавця і пропоновану посаду. І якщо про роботу за кордоном мріють багато, то на переїзд в межах України погодиться лише кожен двадцятий. Ще 4% опитаних в цілому відкидають ідею зі зміною місця проживання і 3% не можуть реалізувати своє бажання виїхати в зв'язку з життєвими обставинами.

hh.ua
офісний працівник переїзд закордон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі