Рівненщина готова до реформ

На Рівненщині громадські активісти та експерти презентували ініціативу «Реанімаційний пакет реформ». Так, на думку експертів, потрібно впровадити реформи у всіх галузях – економіці, медицині, освіті, енергетиці та екології. Також необхідно внести зміни до антикорупційного, виборчого, податкового та пенсійного законодавства. А ще – провести децентралізацію влади, реформи органів правопорядку та суддівської системи.

Це першочергові заходи, які потрібно негайно впроваджувати, аби пришвидшити реформування країни.

 «Замість державного службовця – комп’ютерна програма. Замість телефону в кредит – твердопаливний котел. Реформа – це життя по-іншому. Отримати паспорт за день – це теж реформа», - перечислив результати впровадження реформ керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ Андрій Андрушків.

В цілому навколо ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» об’єдналося 300 експертів, громадських активістів, науковців та журналістів. Вони розробили та доопрацьовали 26 законів.

На думку першого заступника голови ОДА Юрія Приварського, час для реформ давно назрів. «Незважаючи на те, що в країні йде війна, в області забезпечено соціально-економічне зростання. Зокрема, показники промисловості піднялися на 10 відсотків. Також область одна із перших прийняла Стратегію згідно вимог ЄС», - підкреслив він.

Рівненщина готова до реформ (фото) - фото 1

Разом з тим, неприпустимо, що інвестиційна кампанія чекає сім років, аби отримати усі необхідні дозволи. Також в області не працює сміттєпереробний завод, позаяк немає закону, який регламентував би його роботу. «Зараз в області налагоджений діалог з підприємцями. Так, голова ОДА зустрівся із бізнесменами. А ті, в свою чергу, висловили занепокоєння, що більшість питань вирішуються на рівні Києва», - підсумував Юрій Приварський.

Прес-центр Рівненської ОДА

www.rv.gov.ua
рівненщина реформи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі