
09:21, 25 травня 2015 р.
Михайло Кириллов: Реформа – це коли люди відчувають реальні зміни
Рівне стало восьмим з двадцяти чотирьох міст України, яке в рамках регіонального туру «Дорогою реформ» відвідали представники Реанімаційного Пакету Реформ. Згадана громадська ініціатива об’єднала близько 300 експертів у різних галузях. Усі вони співпрацюють з парламентом, де існує неформальне об`єднання депутатів. Також є центр підтримки реформ при Кабміні.
– Скрізь ми чуємо одні і ті ж питання: чому реформи відбуваються так повільно, чому корупція неподолана, чому депутати декларують реформи, а люди на місцях їх не відчувають?, – зазначила координатор регіональних ініціатив Реанімаційного Пакету Реформ Наталія Ватаманюк.
Свою позицію щодо реформ в Україні висловив і голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.
– Реформа – це коли люди відчувають реальні зміни. Тоді це називається реформа, – заявив він.
За його словами, совкова система як була, так вона і залишилась і змін практично не видно, хоча про них багато говорять, особливо про децентралізацію, переконаний Михайло Кириллов.
– Якісні реформи, на мою думку, могли б втілювати молоді люди, які ще не застали совкової системи, які бували в європейських країнах і бачили, до чого треба прагнути. Вони це бачать інакше, ніч чиновники, які в кріслах по 30-40 років. А зараз що: чимало установ займаються «футболом», відправляючи людей з одного кабінету до іншого. І таких прикладів, на жаль, багато. Сьогодні в нас, в органів місцевого самоврядування, настільки мало повноважень, що ми практично безсилі, щоб робити зміни. Своїми силами ми організували відкритий конкурс на заміщення керівних посад, викорінили благодійні внески в одному з комунальних медзакладів. Це те, що ми змогли своїми силами і повноваженнями. Тому треба для більшого ефекту політичну волю керівництва країни. Чекаємо, – зазначив Михайло Кириллов.
– Реформа – це коли твого родича, який на державній посаді пропрацював 20 років, звільняють. Його функції виконуватиме комп’ютерна програма, а збережені кошти будуть розподілені на якісь інші потреби громади. Реформа – це коли в кредит українці братимуть не дорогий телефон, а двоконтурний котел, щоб економити енергоносії. Реформа – це коли створюють ОСББ, а не чекають, що якийсь депутат щось зробить для будинку, – поділився власним баченням необхідних змін у суспільстві представник ініціативи Андрій Андрушків.
Після представлення ініціатив Реанімаційного Пакету Реформ присутні мали можливість обговорити почуте та висловити свої пропозиції щодо подальшого розвитку регіону та держави загалом.

скачанные файлы
Довідково: Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – це громадська позапартійна ініціатива громадських активістів, експертів та журналістів, що об’єднались для пришвидшення реформування країни. Її учасники бачать свою місію в об’єднанні зусиль для реформування країни у різних сферах для розбудови незалежної, демократичної, правової, сильної та авторитетної Української держави з високим рівнем добробуту і рівними можливостями кожного на розвиток і самореалізацію.
Прес-служба Рівненської обласної ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:36
Вчора
Оголошення
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
11:09, 14 квітня
13:59, 5 квітня
09:41, 16 квітня
live comments feed...