• Головна
  • Підприємства Рівненщини отримають компенсацію за платню мобілізованим
Актуально
17:04, 31 березня 2015 р.

Підприємства Рівненщини отримають компенсацію за платню мобілізованим

Актуально

Управління праці та соціального захисту населення  повідомляє про те, що відповідно до частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України, постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №105 затвердждений Порядок виплати компенсацій підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Відповідно до Порядку бюджетні кошти спрямовуються підприємствам, установам, організаціям на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на таких підприємствах, в установах, організаціях на час призову на військову службу, не більше одного року.

Для виплати компенсації підприємствам, установам або організаціям необхідно щомісяця до 15 числа подавати в Управління праці та соціального захисту населення (Рівне, вулиця 16 Липня, 51, кабінет №17): наступні документи 

1. Звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, згідно з додатком 1, погоджений міським військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби;

2. Супровідний лист із зазначенням реквізитів підприємства для виплати компенсації згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 105.

Окрім того, Порядок передбачає, що обчислення середнього заробітку працівників здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної  плати,  затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 року №100.

За детальною інформацією звертатись у відділ з питань праці Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради за телефоном 22-32-91.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємства #Рівненщина #мобілізовані #компенсаці #зарплата #Порядок #4 березня #КабМін
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...