Знайшли смертоносну бомбу на Рівненщині
Бомба була знайдена у лісі поблизу селища Млинів.
У суботу, 28 березня, працівники групи піротехнічних робіт обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій знешкодили 100 кг фугасно-авіаційну бомбу часів Другої світової війни, виявлену у лісовому масиві поблизу смт Млинів.
Того ж дня у селі Левятин Радивилівського району саперами-рятувальниками була знешкоджена одна мінометна міна калібром 82 мм. Її виявив місцевий житель на березі річки.
Головне управління ДСНС у Рівненській області звертається до всіх громадян, і насамперед до дітей. Цінуйте своє життя!
При виявлені підозрілих предметів у жодному разі не чіпайте їх, а тим паче ні в якому разі не намагайтеся їх переміщувати в інше місце.
Необхідно відразу повідомити про знахідку місцеві органи влади, правоохоронців та найближчий підрозділ Держслужби з НС за телефоном "101".
До прибуття фахівців позначте місце знаходження підозрілих предметів та, по можливості, забезпечте їх охорону.
Дотримання цих правил збереже не тільки ваше життя, а й життя багатьох інших людей.
Коментарі