Духовно-моральне виховання в «Острозькій академії»

На днях у Національному університеті  «Острозька академія» підійшов до завершення Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

Брали участь у дійстві вихователі  дитячих садочків, викладачі професійно-технічних і вищих навчальних закладів України, які читають лекції з таких предметів, як основи християнської етики, людина і світ тощо.

"Те, що ідея духовно-морального виховання молоді зародилася саме в нашому університеті ― не випадковість, а закономірність.  Адже саме «Острозька академія» колись стала на варті таких цінностей. Зараз ми досягли того, що предмети духовно-морального спрямування введені в навчальні плани в багатьох школах по всій Україні. Ми розробили підручники.  І їх утвердили. Проте нам би це не вдалося, якби не вчителі, які допомагали створювати підручники, надсилали свої плани уроків,"  - прокоментував  ректор Національного університету «Острозька академія»  Ігор Демидович Пасічник.

За вимогами конкурсу учасники складали письмовий тест на знання Святого Письма, презентували фрагмент уроку з християнської етики, розв’язували ситуацію духовно-морального змісту.

Крім того, для них влаштували майстер-класи. Про це повідомили з прес-служби НаУ «Острозька академія».

vse.rv.ua
Острозька академія фестиваль-конкурс Святе Письмо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі