• Головна
  • У Рівному відбулася виставка картин Ерно Ерба
Актуально
14:25, 29 березня 2015 р.

У Рівному відбулася виставка картин Ерно Ерба

Актуально

20 березня у  Рівному відбулася виставка, яка присвячена творчості відомого художника Ерно Ерба, який загинув у Янівському концтаборі. Його роботи відзначаються особливою емоційністю та експерсивністю. Тематика його полотен – жанрові сцени, пейзажі,
зображення українських селян та євреїв.  Митець жив і прожив усе життя у Львові. У його творчих доробках проглядається художній образ десятиліть перед Другою Світовою війною.

За словами організаторів виставки, художник не зрадив рідного Львова і навіть у період окупації міста, продовжував залишатися тут і писати неповторні шедеври.

У Рівному відбулася виставка картин Ерно Ерба, фото-1

Варто відзначити, що німцям-окупантам припали до душі роботи Ерба і художник змушений був продавати їх за копійки. Можливо саме завдяки цьому картини митця збережені і наразі представлені на світових виставках і аукціонах. Значна частина творчого доробку Ерно Ерба була представлена вчора на виставці у центральному залі галереї європейського живопису «Євро-Арт» у Рівному.

У Рівному відбулася виставка картин Ерно Ерба, фото-2

При вході в галерею був встановлений стенд зі світлинами Львова. Це було створено з метою відчуття атмосфери міста Лева.

У залі виставки любителі мистецтва можуть ознайомитися із 24 оригіналами картин художника, 1 автопортретом та 3 імітаціями його робіт.

Серед представлених картин переважають роботи пізнього періоду творчості художника.

У Рівному відбулася виставка картин Ерно Ерба, фото-3

Як стверджують організатори, відвідувачі виставки  уважно розглядали кожну картину. Ймовірно це пов'язано із тим, що художник використовував яскраві та насичені кольори для посилення емоцій та почуттів виходило. 

Рівняни та гості міста мають можливість насолодитися творчістю митця до 3 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Євро-арт #Львів #Рівне #виставка #Ерно Ерб
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...