• Головна
  • Дадуть 110 мільйонів на розвиток Рівненщини
10:59, 21 березня 2015 р.

Дадуть 110 мільйонів на розвиток Рівненщини

Проект Плану із реалізації Стратегії розвитку Рівненщини на перші три роки передбачає такі ідеї: відкриття молодіжного коворкінг-центру, відновлення роботи аеропорту, створення ринків свіжої агропродукції, а також 5 енергетичних та 4 молочарських кооперативів. - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Леонід Біляк зазначає, що на Рівненщині уже затверджена Стратегія розвитку. Наразі відбувається громадське обговорення її реалізації на 2015-2017 роки.

Облдержадміністрація отримала безліч пропозицій від держслужбовців, науковців та свідомих ініціативних громадян. Усі ідеї будуть розглянуті експертами і найкращі - профінансуються.

Загалом у документі міститься 63 заходи та завдання, які спрямовані на розвиток економіки, сільських територій та людського капіталу.

Насамперед, на реалізацію Стратегії будуть спрямовані кошти державного фонду регіонального розвитку. За словами експертів цього року  Рівненщині виділяється близько 110 мільйонів гривень.

Громадське обговорення проекту середньострокового Плану реалізації Стратегії розвитку області триває й досі. Документ можна знайти на веб-сторінці ОДА у розділі «Економіка. Підготовка проекту стратегії розвитку області».

Власні пропозиції до проекту Плану можна подавати до 1 квітня на адресу: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проект #стратегія #ідея #розвиток #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...