Туберкульоз в Рівному допомагає подолати організація Червоного Хреста

Патронажна служба обласної організації Товариства Червоного Хреста від 2013 року проводить контрольоване лікування хворих на туберкульоз.

Товариство працює в рамках виконання проекту «Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні», що фінансується Глобальним Фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією за напрямком «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу».

– Два роки ми допомагали проводити амбулаторне лікування хворих із числа соціально-незахищених груп, що мають ризик відриву від лікування з урахуванням медичних і соціальних критеріїв, – розповів голова РОО ТЧХУ Володимир Соколенко. – Крім того, за умови виконання всіх рекомендацій лікарів-фтизіатрів, двічі на місяць їм надавались продуктові набори.

Туберкульоз допомагає подолати організація Червоного Хреста (фото) - фото 1
Туберкульоз допомагає подолати організація Червоного Хреста (фото) - фото 1

Загалом у 2013-2014 роках на контрольованому лікування в Товаристві знаходилось 194 особи, які, крім необхідних медпрепаратів, отримали продуктові набори на суму 109211 грн. 96% з них успішно завершили лікування.

У 2015-му організація приступила до виконання нового проекту, який також працюватиме за кошти Глобального Фонду й передбачає медико-соціальний супровід хворих на мультирезистентну форму туберкульозу незалежно від їх статусу. На цей час у рамках цього проекту патронажна служба товариства проводить супровід дев’яти осіб.

туберкульоз червоний хрест Україна Рівне червоний хрест
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі