• Головна
  • Четверта лекція Кідрука: «Життя після смерті... Землі»
11:16, 16 березня 2015 р.

Четверта лекція Кідрука: «Життя після смерті... Землі»

Нещодавно, а саме 12 березня, Макс Кідрук провів четверту лекцію проекту "QUANTUM". ЇЇ назва: "Життя після смерті... Землі" (10 неголівудських способів знищити планету).
І Макс говорив на цій лекції саме про знищення планети. Не вбивство людства, флори та фауни, навіть не про знищення всього живого на блакитній планеті! А про перетворення Землі на мертву і ніколи не придатну для життя кам'яну сферу. Отож, представляю Вашій увазі десять сценаріїв загибелі нашого світу. Хіт-парад можливостей апокаліпсису без голівудських спекуляцій тематикою кінця світу.
Мега-великий метеорит, вторгнення інопланетних створінь чи ще щось у тому ж дусі не підходить. Що може бути реальним? Вторгнення в Сонячну систему блукаючої зірки, такого собі коричневого карлика, що призведе до зміни орбіт планет, і, як результат, до хаотичного зіткнення їх між собою. Отож, розпочинаємо.
№10. Зіткнення Землі з іншою планетою.
Блукаюча зірка потрапляє в Сонячну систему. В результаті взаємодії з її силою тяжіння "трохи" зближуються планети і на якомусь відрізку стикаються одна з одною. Якщо Земля зіткнеться з Марсом, то енергії зіткнення буде недостатньо для повного знищення планети. Бактерії будуть жити.

Четверта лекція Кідрука: «Життя після смерті... Землі» (фото) - фото 1

Четверта лекція Кідрука: «Життя після смерті... Землі» (фото) - фото 1

Знищити Землю може лише зіткнення її з Венерою. В його результаті загине все живе, а планети, що спершу розпались на хмару космічного пилу, згодом під силою дії тяжіння утворять одну, але повністю мертву сферу.
№9. Глобальне замерзання.
Коричневий карлик у своїх блуканнях просторами Всесвіту пролітає повз нашу планету і відтягує її за собою. Тільки цей карлик має бути геть не карликових розмірів, щоб гравітаційно взаємодіючи відтягти Землю на півтора мільярда світлових років від Сонця. Саме така віддаленість забезпечить холодну смерть для всього, що живе на планеті, а їй товсту крижану кірку.
№8. BIG BURN.
Все той же горезвісний карлик пропливає між Землею і Сонцем, що зміщує планету в бік розпеченої зірки. Все згорає в попіл і Блакитна планета стає червоною, другою Венерою. Але це ще не робить її мертвою. Щоб знищити Землю таким чином, необхідно підтягнути її на орбіту Меркурія. Ну або просто закинути на Сонце − це точно знищить.
№7. Припинення обертання.
Уявімо на мить ситуацію, коли наша планета з невідомих причин припинить свої оберти навколо осі. Що трапиться з усім іншим на Землі? Воно ж не зможе так само зупинитись разом з планетою.
Насамперед продовжить свій рух атмосфера. Це призведе до появи вітру зі швидкістю 1800 км/год (Для довідки - найбільша швидкість вітру, зафіксована на Землі 350 км/год). З такою швидкістю вітру сила тертя буде просто колосальною і все спалахне. Той, хто в цей момент спостерігатиме Землю з космосу, побачить неймовірне видовище: блакитну сферу охоплену полум'ям, яке випалить дотла все живе і зробить планету мертвою.
Не варто вважати це науковою фантастикою чи банальними вигадками. Як би не прикро були це визнавати, але всі сценарії реальні.
№6. Блукаюча чорна діра.
Чорна діра, на відміну від гігантського метеорита чи сусідньої планети-вбивці, може підкрастись до Землі абсолютно непоміченою. Все стане зрозуміло лише в останню хвилину і ця хвилина в буквальному розумінні стане останньою для Землі. Невеличка чорна діра, що матиме розміри значно менші від нашої планети (близько 6 км у діаметрі) просто засмокче її по атомах всередину себе.
№5. Чорна діра всередині земного ядра.
Ваше запитання логічне. Звідки їй там взятись? Ядро має достатню кількість енергії, щоб там могли зіткнутись атоми. Це призведе до утворення невеликої чорної діри, яка під тиском не встигне випаруватись і почне поглинати матерію. У такому разі хід подій буде наступним:
- Впадуть всі літаки;
- Сила земного тяжіння зростатиме в геометричній прогресії;
- Планета поглине сама себе і від неї залишиться кулька розміром з тенісний м'яч.
№4. "Відключення" гравітації.
Найближчих 20 хвилин з нами нічого не станеться. Ми політаємо між деревами і будинками і побачимо, як вони почнуть розщеплюватись на менші частинки. Але розщеплюватиметься також і атмосфера. якщо нас не розірве, то ми задихнемось...

Четверта лекція Кідрука: «Життя після смерті... Землі» (фото) - фото 2

Четверта лекція Кідрука: «Життя після смерті... Землі» (фото) - фото 2

А потім нас все одно розщепить на атоми, з однорідної маси яких і складатиметься Всесвіт.
Ось ми й підібрались до найбільш моторошно-реальних варіантів загибелі Землі, які ви не побачите у фільмах.
№3. №3. Бомба з антиречовини.
На Землі немає необхідної кількості вибухівки для знищення планети, зате є антиречовина (така ж сама речовина, але з протилежним знаком, що має такі ж візуальні характеристики.).
При взаємодії речовини і антиречовини відбувається вибух достатньої потужності для знищення всього живого разом із планетою.
№2. Контакт із "дивною" матерією.
За твердженням вчених (хто ж би ще таке стверджував?!) у космосі існує новий вид речовини, що отримав назву стрейджлет. Ця "дивна" матерія здатна змінювати властивості речовини, з якою контактує і перетворювати її на собі подібну. Тобто таки контакт із Землі зробить "дивну" Землю, що вже не буде живою планетою.

Четверта лекція Кідрука: «Життя після смерті... Землі» (фото) - фото 3

Четверта лекція Кідрука: «Життя після смерті... Землі» (фото) - фото 3


№1. Фазовий перехід у Всесвіт.
У результаті зміни сил, що діють у Всесвіті, може збільшуватись маса матерії. Як наслідок - Все, що ми любимо і знаємо, стинеться до надмалих розмірів і перетвориться у надзвичайно маленьку, але збіса важку кульку. Для життя, само собою, непридатну.
Хоч так, хоч інак - а всі ми реально можемо загинути разом із нашою планетою і маємо як мінімум 10 сценаріїв для цього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#макс кідрук #проект Квантум #проект "Quantum" #4 лекція Кідрука
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...