• Головна
  • Благодійний фонд забезпечив дитячу міську лікарню обладнанням для діагностики зору
12:48, 10 березня 2015 р.

Благодійний фонд забезпечив дитячу міську лікарню обладнанням для діагностики зору

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» передав медичне обладнання в дитячу лікарню Рівненської області.

Медичне обладнання закуплено за результатами 9-ї акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та призначене для діагностики та лікування вад зору у дітей. Окрім діток, на цьому обладнанні, лікарі зможуть надавати медичну допомогу українським військовим, чиї травми пов`язані з очима.

Нагадаємо, за результатами ІХ акції ВБФ « Серце до серця» — «Я хочу бачити життя», рівненській області вдалося зібрати 19 147, 10 гривень. Загальна сума по Україні становить 2 746 228,35 гривень, завдяки яким і стало можливим поліпшення стану технічного забезпечення офтальмологічних відділень. Цьогоріч зібрані кошти з Х Всеукраїнської акції — «Серце до Серця» «Врятуй життя дитини» підуть на купівлю реанімаційного обладнання.

Організатор: Рівненський осередок всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Більше додаткової інформації:Коломис Роман, 097 865 76 26, E-mail: [email protected]

 Довідкова інформація: Всеукраїнський благодійний фонд «Серця до Серця» — благодійна організація  www.sercedoserca.com.ua, засновано у 2006 році за прототипом благодійного фонду «Великий оркестр святкової допомоги» www.wosp.org.pl, який понад 20 років успішно функціонує у Польщі.

Місія Фонду – допомога маленьким українцям шляхом надання їм в користування медичного обладнання, поліпшення технічного забезпечення дитячих лікувальних закладів України; розвиток волонтерського руху, виховання молоді у дусі небайдужості, відповідальності за своє оточення та майбутнє, сприяння набуття ними міжнародного досвіду та активної громадської позиції.

Діяльність Фонду реалізується шляхом збору благодійних коштів під час всеукраїнської щорічної акції. Акція, тривалістю 3 тижні, проходить одночасно у всіх містах України. 100% зібраних коштів йдуть на закупку медичного обладнання, попередньо визначеного лікарською радою. Лікарська рада складається із обласних профільних лікарів та збирається раз на рік для визначення обладнання згідно потреб кожної області.

Одним із проектів ВБФ «Серце до серця» є щорічний музичний фестиваль Woodstock Ukraine www.woodstock.in.ua. Серед Амбасадорів Фонду:  Кузьма Скрябін, Наталія Валевська, Маша Собко, Павло Зібров та інші. Команда «Серце до серця»  — це об’єднання активних небайдужих українців, які вірять, що краще майбутнє нашої нації в наших руках.

За роки діяльності Фонд заручився підтримкою Міністерства охорони здоров’я, Міністерства сім’ї, молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти, Міністерства культури України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#серце до серця #міська лікарня #обладнанння для зору від фонду
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...