15:44, 9 березня 2015 р.

Медсанбат опанували TACMED

На Житомирщині інструкторська група Медсанбат з військовими медиками Збройних Сил України провела спеціалізовані навчання за системою TACMED.

 Українські та Американські інструктори протягом п'яти днів навчали та практично відпрацьовували із залученими лікарями-військовослужбовцями сценарії за системами cls (рівень звичайного солдата) та tactical medicine, що відповідає рівню бойового медика.

- Ми попрацювали якісно, обмінялися досвідом з військовими практикуючими лікарями. Такий формат дозволяє постійно вдосконалювати наш курс. Ми побажали учасникам берегти себе,адже тепер вони, лікарі, янголи-охоронці бійців на передовій, - зазначив інструктор Дмитро Андрощук.

Важливо додати, що до цього Медсанбат, ініційований фондом Пінчуків, вже неодноразово проводив навчання для військовослужбовців та військових лікарів на полігонах Збройних Сил України та безпосередньо в зоні АТО. Це дозволило підготувати особовий склад та кваліфікованих польових медиків до надання невідкладної допомоги в умовах бою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#методика медичної частини #нові технології #навчання медиків #технологія TACMED
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...