• Головна
  • Газ - це гроші. Зустрічайте нові тарифи
актуально
10:20, 4 березня 2015 р.

Газ - це гроші. Зустрічайте нові тарифи

актуально

Як повідомляє УНІАН, з 1 квітня поточного року встановлюються нові тарифи на використання природного газу. Вчора відповідні тарифи були визначені та встановлені Національною комісією з питань регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Діятимуть зимові та літні тарифи. Нові тарифи на природний газ для населення при максимальному споживанні (для опалення, приготування їжі, підігріву води):

ЗИМОВИЙ ТАРИФ, ДІЄ ІЗ 1 ЖОВТНЯ ПО 30 КВІТНЯ ЩОРОКУ:

Норма споживання До 200 куб. м - тариф  3,6 грн за один кубометр, якщо ж споживається понад 200 куб. м, доведеться сплатити 7,188 грн за один кубометр.

ЛІТНІЙ ТАРИФ, ДІЄ ІЗ 1 ТРАВНЯ ПО 30 ВЕРЕСНЯ ЩОРОКУ:  Незалежно від обсягів споживання діє тариф  7,188 грн за один кубометр

Нові тарифи на природний газ для населення для приготування їжі та підігріву води (тариф діє цілорічно та незалежно від обсягів споживання) складає 7,188 грн за один кубометр.

Усі ці цифри - з урахуванням наявності лічильників. За відсутності лічильників населення платитиме за газ єдину ціну 7188 грн за 1 тис. куб. м. Із 1 квітня цього року також підвищують вартість газу для підприємств теплокомуненерго, які виробляють тепло для населення, в 2,2 рази – до 2934 грн за тисячу кубометрів палива. Крім того, Нацкомісія збільшила вартість реалізації газу для держкомпанії "Укргазвидобування" в 4,55 рази - до 1 590 грн за тисячу кубометрів. 

Загалом, підвищення тарифів на газ для всіх категорій споживачів у середньому становитиме 280%, як і було зафіксовано в меморандумі з МВФ, підписаному президентом, прем'єр-міністром, главами Мінфіну і Нацбанку наприкінці лютого поточного року. Нагадаємо, у цьому році тарифи на газ підвищать майже вчетверо, а на тепло – у півтора разу.

Для порівняння, діючі до 1 квітні тарифи: у разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води у багатоквартирних будинках:

за наявності газових лічильників 1,182за відсутності газових лічильників 1,299

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 куб. м на рік:

за наявності газових лічильників 1,089

за відсутності газових лічильників 1,197

3 За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 куб. м на рік:

за наявності газових лічильників 1,788

за відсутності газових лічильників 1,965

За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 6000 куб. м на рік:

за наявності газових лічильників 3,645

за відсутності газових лічильників 4,011

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тарифи на газ #нові тарифи на газ #зимові тарифи #літні тарифи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...