• Головна
  • Як працюють сучасні системи відеоспостереження
16:55, 27 лютого 2015 р.

Як працюють сучасні системи відеоспостереження

На сьогоднішній день системи відеонагляду є незамінними джерелами безпеки і дотримання прав приватної власності. Охоронні технології в 2015 році знаходяться на дуже високому рівні свого розвитку. Щодня компанії, що працюють у сфері систем охорони, розробляють нові технології, здатні ще більш ефективно усувати несприятливі ситуації і підвищувати рівень безпеки.

Системи відеоспостереження і охоронні сигналізації є найбільш поширеними інструментами безпеки. Разом з іншими компонентами вони здатні підвищити рівень безпеки квартири, будинки, або ж нежитлового приміщення - бізнес центру, офісної будівлі або магазину. У даній статті мова піде про те, як працює сучасне охоронне спостереження.

Відеонагляд - це система охоронних відеопристроїв, які розташовуються так, щоб їх кут огляду покривав потрібні зони об'єкта і фіксують все, що відбувається. Не дивлячись на те, що зараз з величезною швидкістю поширюється багатофункціональне ip відеоспостереження, ми бачимо, що аналогові системи як і раніше популярні серед населення. Так аналогове відеоспостереження є бюджетним рішенням для охорони квартири, будинки, дачі або невеликого комерційного об'єкту, як-то магазин, офіс або склад. Аналогова система складається з камер, відеореєстратора, накопичувача інформації у вигляді жорсткого диска і всіх сполучних проводів для живлення пристроїв і передачі відеосигналів.

Найбільш популярні зараз бютжетні готові комплекти відеоспостереження на 2, 4 або 8 камер для будинку і квартири. Такі системи здатні фіксувати все, що відбувається і тримати вас у курсі подій.

Охоронне спостереження може бути як прихованим, так і видимим для всіх. Тобто, приховане спостереження не ведеться відкрито, складається з мініатюрних камер і використовується тільки охоронним персоналом. Якщо ж говорити про прихований відеонагляд, то він здатний найбільш ефективно запобігати найрізноманітнішим типам злочинів, впливати на різні несприятливі ситуації. Наприклад, грабіжники квартири або будинку не зможуть побачити відеопристрої і зламати їх. У цей час власники приміщення зможуть встигнути викликати правоохоронців або ж самі затримати злочинців.

Звичайно ж, приховані, а також відкриті системи відеонагляду ведуть запис, який можна переглянути в режимі реального часу через інтернет, а також в будь-який зручний час для користувачів. Охоронний персонал може щохвилини відстежувати зображення з відеокамер на одному або декількох моніторах.

Дуже часто приховане і відкрите спостереження використовується разом. Такі системи можуть найбільш ефективно працювати у випадку, коли необхідно зловити злочинця. Видима система може відвернути грабіжника, перевести його на територію, де немає відкритих камер, але є невидимі оку пристрої. Таким чином, територія будівлі захищена з різних сторін, а охоронний персонал моніторить відео зі всіх камер.

Якщо вас цікавить створення надійної системи безпеки в соєму будинку і ви не плануєте використовувати послуги охоронного персоналу для цього, то ідеальним рішенням є придбання готової системи. Так сучасні комплекти ip відеонагляду дозволяють організувати віддалений перегляд відео в мережі інтернет і забезпечують користувачів високоякісним мегапіксельним відеозображенням подій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Системивідеоспостереження #аналоговевідеоспостереження #готовікомплективідеоспостереження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...