• Головна
  • Участь кафедри маркетингу у науково-практичному семінарі «Менеджмент і маркетинг органічного виробництва»
11:24, 27 лютого 2015 р.

Участь кафедри маркетингу у науково-практичному семінарі «Менеджмент і маркетинг органічного виробництва»

У середу, 25 листопада  2015 року, викладачі кафедри маркетингу -  д.е.н. Мальчик М.В, к.е.н. Гонтаренко Н.А., к.е.н. Попко О.В., к.е.н. Толчанова З.О., к.е.н. Мартинюк О.В. – у складі групи науковців НУВГП, взяли участь у науково-практичному  семінарі «Менеджмент і маркетинг органічного виробництва». Семінар був присвячений проблемам та перспективам органічного землеробства в Україні та Рівненській області. 

 Захід відбувся за участі директора Інституту економіки і  менеджменту Левицької С.О., проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП Савіної Н.Б., голови асоціації фермерів та приватних землевласників Рівненщини Дмитра Українця, головного ґрунтознавця Рівненської філії ДУ «Держгрунтоохорона» Крупко Г.Д. та ін.

 Під час заходу учасникам семінару було представлено перспективи розвитку сільського господарства Рівненщини, у тому числі охарактеризовано сучасний стан та пріоритетні напрями організації органічного виробництва тощо. У ході семінару учасникам було запропоновано провести дегустацію зразків органічної продукції окремих вітчизняних молокопереробних заводів. У результаті обговорень було сформовано ряд рекомендацій для органів державного управління з питань агропромислового розвитку Рівненської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...