• Головна
  • Сучасна освіта - батьки та діти
11:48, 26 лютого 2015 р.

Сучасна освіта - батьки та діти

Сучасна система освіти має свої переваги, та й недоліки сховати важко. На думку багатьох небайдужих науковців, наша освіта має необхідність великих змін, але перед тим як ознайомитися з мінусами, розглянемо позитивні сторони.

1. Знання, що надає школа в Україні, знаходяться на досить високому рівні.
2. Сучасний спосіб розвитку образного мислення та заохочення дітей, дають свої результати.
3. Розширена методика оцінювання знаннь, дозволяє більш точно визначити ступінь підготовки учня.
4. Шкільні підручники складені досить зрозуміло та цікаво.
5. Інформація з предметів що вивчають школярі, повністю відповідає їх віковим можливостям.
6. До кожної серії підручників, є логічне продовження - зошити з практичними завданнями.

Цей список можливо продовжувати ще багатьма пунктами, тож виникає питання - щож змінювати, коли усе так чудово?

Змінювати потрібно, та чи необхідно змінювати поперед усе саме систему? Можливо, слід просто змінити своє ставлення до неї. Не важко зрозуміти батьків, які нині хапаючись за голову, стверджують що за їх часів вчитися було легше. Що теми з математики, які виклав у своїх підручниках Мерзляк, починались набагато пізніше, як і з багатьох інших предметів. Сьогодні, щодня, відповідальні матусі та татусі, змушені після роботи допомагати своїм малюкам у розв'язанні домашнього завдання.

Чому навчатися стало важче і що з цим робити?

Необхідно зрозуміти, що інформація яку має осягнути дитина у цьому столітті, набагато обширніша ніж у минулому. Час розвитку комп'ютерних систем, складних програм і розробок, вимагає навіть від звичайного робітника надзвичайних знань. А якщо ви мрієте про велике майбутне для своєї дитини, то тим більш повинні розуміти необхідність бути не лише на вірному шляху, а й попереду інших. Сувора конкуренція, у світі великого бізнесу, швидко ставить межі для кожного з нас.

Змінити світ ми не взмозі, як і повернути минулі часи. Доведеться існувати у теперішньому, і допомагати дітям не тільки у навчанні, а й насамперед у розумінні його необхідності. Найважливішою частиною отримання освіти, є саме розуміння його необхідності. Без того розуміння, учень не приділятиме достатньої уваги предметам. Починати пояснювати велике значення освіти, необхідно з перших кроків, з перших хвилин осмисленного існування людини. Втрачений час повернути неможливо, а змінити психологічне налаштування за кілька місяців навряд вдасться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Купити зошит #купити зошити #купити підручник #купити підручники #Мерзляк #Мерзляк Алгербра #Мерзляк Геометрія #підручник Мерзляк #Математика #Геометрія #Алгебра #Українська мова #Українська література #Атлас #Збірник задач #Збірники задач.
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...