21:18, 24 лютого 2015 р.

Особливості води у Рівному

Місто Рівне - старовинне українське місто, адміністративний центр області і району, розташоване на берегах річки Устя та лівій притоці Горині. Площа міста - 58,24 кв. км, населення - близько 250 тис. чоловік.

Ще в XIX столітті мешканці Рівного вживали воду з річки Устя, на якій стоїть місто, але на сьогоднішній день річка сильно обміліла і стала непридатною для вживання. Водопровід м. Рівне був побудований в 1904 році. Водокачка складалася з свердловини, проритої на глибину 16 метрів, невеликої насосної станції з накопичувальним баком для води і сучасним на ті часи паровим насосом «Сіменс». З бака вода подавалася на так звану «гребінку» на вул. Соборній, обладнаної кранами, а з неї кінні водовозки в дерев'яних бочках вже розвозили воду по місту.

У важкі перші роки незалежної України, при вкрай убогому фінансуванні, відбулось будівництво абсолютно нового водопроводу, який обслуговує РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал». У 2000 році на даному підприємстві вперше в Україні запровадилась технологія самовідновлення трубопроводів шляхом нанесення на труби цементно-піщаного покриття, що дозволяє їх ремонтувати без заміни. В результаті досягався не тільки антикорозійний ефект, але і поліпшувалися гідравлічні властивості самого трубопроводу. Щороку цим методом в Рівному відновлюють близько 4 кілометрів труб, завдяки чому мешканці Рівного не знають, що таке перебої з водопостачанням.

   Завдяки тому, що водопровід в місті Рівне - один з наймолодших і сучасних в Україні, якість води в місті Рівне помітно відрізняється в кращу сторону в порівнянні з загальноукраїнськими показниками. Однак воду в Рівне не можна назвати бездоганно чистою: водопровід застосовує хлорування як метод знезараження води, у воді є домішки важких металів та інші особливості глибоководних вод, які необхідно прибирати з води, щоб вона інеї наносила людському організму шкоди.

   Компанія filter.ua пропонує фільтри для очищення води, які за своїми технічними характеристиками спеціально підібрані до хімічного складу водопровідної води в Рівному. З їх допомогою в кожному будинку і квартирі можна самостійно очищувати воду до ідеально питного стану.

Вчені США, шляхом проведення багатьох досліджень, довели, що рак печінки і нирок в 3% випадків трапляється в зв’язку із надмірним хлоруванням питної води. Звичайно, це не великий відсоток у порівнянні із захворюваннями імунної системи. Через значне підвищення вмісту хлору наша імунна система страждає в 82% випадків, а при постійному вживанні такої води страждають всі внутрішні органи.

На організм людини можуть впливати не тільки водні розчини, а й пари хлору. Мало хто знає, але такі пари більш небезпечні. Дуже добре, що тенденція хлорування одягу, яка активно використовувалася в житті, сьогодні припинилася. Пари хлору, які вдихаються людиною у великій концентрації, можуть викликати опік слизової стравоходу або горла, порушити частоту дихання.

Але для того щоб забезпечити ефективну очистку води, необхідно з'ясувати, які забруднювачі входять до складу води яку ви вживаєте. Тобто необхідно зрозуміти з чим конкретно вам доведеться "боротися", що й зумовить наш вибір фільтра для води у Рівному. Багато хто впевнений, що фільтрувати необхідно тільки ту воду яку ми п'ємо, або вживаємо при приготуванні їжі, але це зовсім не так - захворіти можна навіть вмиваючись брудною водою.

Забруднена вода, якою ми миємося, може, наприклад, призвести до різних захворювань шкіри, тому очищати бажано всю воду яку ми використовуємо в життєдіяльності. Навіть ту воду, яка надходить в пральну або посудомийну машину, рекомендується фільтрувати, інакше домішки водопровідної води можуть призвести до швидкого виходу з ладу побутової техніки. До даного переліку можна включити і сантехніку яка через вапняні утворення може забитися, що принесе вам чимало клопоту. Витрати на ремонт, або заміну дорогої техніки, в рази перевершать ціну установки гарного фільтра для очищення води.

Інтернет-магазин Filter.ua в м. Рівне пропонує великий асортимент систем зворотнього осмосу, проточних фільтрів, мембранних фільтрів, фільтрів грубої очистки, тощо.

Кваліфіковані консультанти Filter.ua в м. Рівне допоможуть підібрати найбільш ефективний та доступний метод очищення води для вашої квартири або будинку.

Необхідно додати, що в м. Рівне є монтажна бригада, яка забезпечить правильне налаштування та встановлення системи очистки. Клієнти компанії Filter.ua користуються унікальною програмою сервісного обслуговування на всьому періоді використання системи очистки води вдома.

Зробіть правильний вибір вже сьогодні!

Написано за матеріалами сайту Filter.ua.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...