• Головна
  • Російське видання виклало сценарій Кремля з розчленування України
11:47, 25 лютого 2015 р.

Російське видання виклало сценарій Кремля з розчленування України

  Російська «Новая газета» опублікувала документ, який передбачає план відторгнення Росією низки територій України.Редакція опублікувала зміст документа зі сценарієм Кремля.
Наведемо декілька тезисів документа. Так, зокрема, оточення Путіна розраховувало розпочати розчленування України з Криму та Харківської області, а зовсім не Донецької з огляду на "тісні ділові та політичні зв'язки місцевої бізнес-еліти, очолюваної Ахметовим, з рядом представників опозиційного олігархічного альянсу".
  «Під час оцінки політичної ситуації в Україні слід виходити з визнання, по-перше, банкрутства президента В. Януковича і його правлячої «сім'ї», що нестримно втрачає контроль над політичними процесами. По-друге, паралічу центральної влади і відсутності в країні виразного політичного суб'єкта, з яким Російська Федерація могла б вести переговори; по-третє, невисокої вірогідності появи такого консенсусного суб'єкта після дострокових парламентських і президентських виборів, анонсованих В. Януковичем 4 лютого ц.р.», - йдеться в документі.
У тексті зазначається, що Євросоюз і США припускають дезінтеграцію країни і навіть не вважають такий розвиток подій екстраординарним.
  Також, за російським планом, Конституція України в будь-якому разі має бути нездатна стати механізмом, за допомогою якого можна було б легітимним чином запустити інтеграцію українських східних територій і Криму у державно-правове поле Російської Федерації.
Також там зазначено, що "Росія повинна домогтися укладення договорів про транскордонне та транскордонне співробітництво, а потім встановити прямі державно-договірні відносини з тими українськими територіями, "де в наявності стійкі проросійські електоральні симпатії".
Серед таких областей, згідно з документом, немає Донецької області.
Читайте також: Як Путіну пропонували приєднати Схід України до Росії (сенсаційний документ)
  "У першу чергу - з Республікою Крим, Харківською, Луганською, Запорізькою, Миколаївською, Дніпропетровською і меншою мірою - Херсонською та Одеською областями.
У документі також прописано послідовне висування трьох гасел, що випливають один з одного:
- вимога "федералізації" (або навіть конфедералізаціі) в якості гарантії для даних регіонів від втручання прозахідних і націоналістичних сил в їхні внутрішні справи;
-незалежний від Києва вступ східних і південно-східних областей на регіональному рівні до Митного Союзу;
- пряма суверенізація з наступним приєднанням до Росії, як єдиного гаранта сталого економічного розвитку та соціальної стабільності.
У плані також передбачається підготовка умов для проведення в Криму та Харківської області (а далі і в інших регіонах) референдумів, що ставлять питання про самовизначення та подальшої можливості приєднання до Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#немає слів #самі емоції #новини #Кацапляндія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...