• Головна
  • Виставка репортерської фотографії LifePressPhoto відбулася в університеті «Острозька Академія».
08:07, 19 лютого 2015 р.

Виставка репортерської фотографії LifePressPhoto відбулася в університеті «Острозька Академія».

  Новий конкурс репортерської фотографії презентували вчора в Національному університеті «Острозька Академія». Олександр Харват, як організатор конкурсу та фотокореспондент з досвідом розповів, на скільки складна професія фотожурналіста, адже той мусить робити геніальні знімки не викривляючи реальність, тому що саме фотографія, яка ілюструє текст допомагає не просто зрозуміти, але і відчути інформацію, відчути себе в центрі подій – радісних, небезпечних, вирішальних, історичних.

 "LifePressFoto" – міжнародний конкурс репортерської фотографії організовується задля підвищення стандартів фотожурналістики, аби мотивувати та надихати до кращого результату. Адже фотокамера в руках журналіста – це інструмент, котрим можна захопити та зупинити частинку реальності. Конкурс відкритий для всіх фотографів-репортерів світу. Роботи приймаються у номінаціях: одиночна фотографія, фотонарис (історія). Участь у конкурсі безкоштовна. Роботи мають бути сфотографовані не раніше 1 січня 2013 року. Термін реєстрації та подачі матеріалів закінчується 30 квітня 2015 р

 Найкращі знімки будуть експонуватись в різних містах країн світу. Визначатиме переможців склад журі з найкращих спеціалістів візуальної журналістики. Фотовиставка і церемонія нагородження відбудеться у виставковій залі Острозької Академії.  

Організатори: ГО "Український Центр фотомистецтва", Національний університет "Острозька Академія", студія "У фарватері істин".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Харват #новини #РІвне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...