• Головна
  • НУВГП оголошує збір фотографії своїх випускників
08:51, 19 лютого 2015 р.

НУВГП оголошує збір фотографії своїх випускників

  У 2015 році Національний університет водного господарства та природокористування святкує 100 років. До ювілею заплановано випустити видання про історію вишу та фотоальманах. Колектив університету звертається до всіх випускників з проханням надати фотографії пов’язані зі студентським життям в університеті, світлини, які ілюструють розбудову ВНЗ, показують вигляд його будівель та аудиторій у різні часи. Фотографії можуть зображувати навчальні та виробничі практики, військові збори, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання,  КВН, СТЕМ, наукові конференції, в тому числі за кордоном, та інше.

 Подати фотографії можна у різні способи: «Відправивши електронного листа на адресу [email protected] з темою “Фотоальманах”, завантажити файли відразу в загальну папку в Google.Диску https://drive.google.com/open?id=0B_kAkrFzQwXWfkx1WDJnTzY2LS1ZY1lkS0dxZVMyY0daMzdLcXdjdEhTZElrNHBpc0NGU1E&authuser=1, або принести особисто в 146 аудиторію (Соборна 11, головний корпус, 3 поверх), де вони відразу будуть проскановані», - розповідає завідуючий відділом дистанційного навчання Олександр Старовєров. Питання можна задавати Олександру за телефоном: 093 866 91 63.

  За сторічну історію НУВГП випустив тисячі студентів, які зараз живуть та працюють в різних куточках світу. Університет дав їм відправну точку для побудови своєї кар’єри – освіту. Багато дітей та внуків випускників зберігають світлини зі студентських років своїх родичів. Університет закликає усіх, хто має таку можливість поділитися фото з життя університету.

Щиро, Юлія Ковальчук,

завідуюча сектором зв'язків з громадськістю
Національного університету водного господарства
та природокористування,
т.: +380 97 95 63 798

Слідкуйте за університетом!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НУВГП #новини #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...