09:48, 18 лютого 2015 р.

15 правил успішного навчання

  Ще зі школи більшість з нас пам’ятає таку собі життєву настанову: «Вік живи - вік учись». Ціленьке життя люди вчаться чомусь новому, навіть не помічаючи цього, адже кожна подія в нашому житті дає нам можливість здобути певні навички. Пригадайте собі, скільком речам ви обіцяли навчитися? Скільки давали собі обіцянок, що з завтрашнього дня почнете вишивати/водити машину/вчити французьку (потрібне підкреслити)? Багатенько, чи не так? Але завжди наступав якийсь переломний момент і ви відмовлялися доводити цю справу до кінця. Хочу поділитись з вами кількома правилами, дотримуючись яких, ви неодмінно зможете досягти успіху, Все що від вас потрібно - віра і наполегливість.

1. Першим і найважливішим правилом є віра в успіх. Якщо віри в те, що ви закінчите цю справу і досягнете якоїсь мети немає, то і змісту починати немає теж. Налаштуйтеся на позитив, уявіть своє життя після того як досягнете мети. Подобається ця яскрава картинка, правда? Закарбуйте її у своїй пам'яті згадуйте, коли раптом надумаєте здатися. Нехай вона мотивує вас до дій.

2. Розслабтеся. Вам може допомогти фізичне навантаження, йога, читання чи звичайна прогулянка. Усе, що зможе налаштувати ваш мозок на роботу.

3. Щоб чомусь навчитися варто вчитися. Тому сміливіше починайте свою справу!

4. Робіть перерви. Не перенавантажуйтесь, давайте мозку відпочити, сприйняти та засвоїти нову інформацію.

5. Займайтесь регулярно. Приділяйте вашій справі час кожного дня, хоча б по 20 хвилин. Щоб не виходило таких казусів, що одного дня ви займаєтесь без перепочинку, а потім місяць не беретесь до діла.

6. Починайте з малого і вчіться більшого. Головне - закласти міцний фундамент, опанувати основи. Якщо це, наприклад, рукоділля - почніть зі стандартних технік.

7. Дуже добре, якщо ви можете хоча б на деякий час повністю «поринути» у навчання. Це має чудовий ефект для тих, хто вивчає іноземну мову. Ви можете почати спілкуватися нею усюди, де можливо: обмінюйтеся повідомленнями з друзями, читайте книжки в оригіналі, змініть мову в налаштуванні телефону та у інтерфейсі часто відвідуваних сайтів.

8. Зосередьтеся на техніці того, що виконуєте, а не на результаті.

9. Не бійтесь! Сумніватися в процесі навчання - це нормально.

10. Учитися легше, ніж переучуватися. Відомо, що коли вчитесь чомусь вкрай нецікавому, то упускаєте море важливих деталей. Тому знайдіть у процесі щось цікаве, щоб не довелося робити те саме по кілька разів.

11. Вам має подобатися обстановка, в якій ви навчаєтесь. Все це будується на маленьких деталях. Зробіть своє робоче місце максимально привабливим: приберіть робочий стіл, провітріть кімнату, запаліть ароматичну свічку. І по закінченні не забудьте винагородити себе за свою працю.

12. Зробіть речі, яким ви вчитеся максимально простими. Тоді ви будете вчитися простим і зрозумілим для вас речам.

13. Знайдіть однодумців. Коли люди з якими ви співпрацюєте глузують, або висміюють ваші цілі, це аж ніяк не вплине позитивно на вашу працю та її результат. Тому знайдіть людей, які будуть підтримувати вас.

14. Не кидайте свою справу хоча б 100 днів. Три з вершечком місяці не такий великий проміжок часу, правда ж? Заведіть щоденник і записуйте туди свої успіхи. Це змотивує вас до подальших звершень.

15. Вчітся заради того, щоб вчитися. Кайфуйте від того, що ви робите, і тоді ви навіть не будете помічати, що вчитеся, а отримуватимете задоволення.

Не знаєте чому навчитися? Є низка цікавих і безкоштовних курсів для навчання онлайн.

1. Тут можна знайти безліч онлайн-курсів. Все, що від вас потрібно - знання англійської мови.

2. Давно хочете вивчити мову сусідньої країни? Ось ресурс для вивчення польської мови. 

3. Це безкоштовні онлайн-курси від викладачів КНУ, КПІ та Києво—Могилянської академії. Реєструйтеся!

І пам'ятайте, жага до знань та вмінь - завжди плюс. Навчайтесь, розвивайтесь, шукайте можливості. Хто шукає - завжди знаходить, Хто прагне досягти успіху, той з останніх сил видряпуватиметься на вершину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #цікавини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...