• Головна
  • У Рівному відбувся семінар «Податкові новації 2015» для представників бізнесу
12:05, 17 лютого 2015 р.

У Рівному відбувся семінар «Податкові новації 2015» для представників бізнесу

11 лютого цього року, в рамках реалізації транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», спеціалісти Центру сприяння бізнесу, разом із Державною податковою інспекцією (ДПІ) в м. Рівному провели семінар «Податкові новації 2015». Захід відбувся на численні прохання представників бізнесу, що тримають руку на пульсі законодавчих змін.

Цей новий рік розпочався з низки нововведень у податковому законодавстві. Організувавши захід, команда проекту була приємно вражена кількістю бажаючих відвідати семінар за цією тематикою. До того ж для слухачів він був безкоштовним, як і решта заходів проекту, що фінансуються в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь Україна 2007-2013 за кошт Європейського Союзу.

Лектором запросили головного державного інспектора ДПІ в м.Рівному Оксану Чемерик, яка значний акцент у своєму виступі зробила на тому, що податківці як і раніше налаштовані на всебічну підтримку платників податків та покращення економічної ситуації в країні. В свою чергу очікують, що представники бізнесу не лише будуватимуть діалог з податківцями, а й допомагатимуть удосконалювати податкове законодавство.

Учасники семінару отримали актуальну інформацію з основних положень податкової реформи в 2015 році, ознайомились з податковими новаціями щодо загальної та спрощеної системи оподаткування, податку на майно та військовим збором. До того ж кожен з учасників мав можливість отримати особисту кваліфіковану консультацію, конкретні поради та застереження.

Слід зазначити, що слухачі семінару були задоволені таким детальним та практичним підходом до викладення інформації, висловили побажання щодо подальших заходів із залученням контролюючих органів. Відзначили, що отримані знання та інформація, дозволить їм уникнути в майбутньому помилок при оподаткуванні; проінформований – означає озброєний.

Бурхливе обговорення викликали проблемні питання щодо нарахування у 2015 році єдиного соціального внеску. Учасники семінару ознайомились з критеріями, які надають право страхувальнику на застосування понижуючого коефіцієнту при обчисленні внеску, та отримали інформацію щодо зміни бази нарахування ЄСВ.

З огляду на жвавий інтерес до податкових новацій команда проекту має намір провести ще кілька заходів, зокрема «Зміни в ПДВ», «Податкова реформа: чого чекати».

Відео-версію семінару «Податкові новації 2015» можна переглянути на нашому сайті: www.bizcenter.rv.ua (Центр сприяння бізнесу). Також на цьому ж сайті можна залишити свої побажання стосовно тематики наступних семінарів.

Представники Центру сприяння бізнесу завжди радо чекають на Вас не лише на наших заходах, але і під час індивідуальних консультацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #Рівне #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...