• Головна
  • 17 лютого - день спонтанного прояву доброти
10:15, 17 лютого 2015 р.

17 лютого - день спонтанного прояву доброти

   Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети - незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.
   Мало хто знає, що є таке свято  в Україні -  День спонтанного прояву доброти. Суть його полягає в тому, що кожен, хто знає про це, безкорисливо і необмежено проявляє доброту до всіх оточуючих. Справжня доброта, як вважають організатори, не повинна очікувати на похвали чи подяку за свої дії. Винагорода за прояв доброти - це радість інших, і цього більше, ніж достатньо!
   Проведемо експеримент: сьогодні Ви безкорисливо проявите турботу, подаруєте причину усміхнутись комусь просто так - і спостерігайте, що Ви при цьому відчуваєте... Що можна зробити? Пропозиції від Вас приймаються в коментарях, а поки пропонуємо список добрих справ для спонтанної реалізації. Основний момент - не потрібно до цього особлио готуватись, просто озирніться навколо і подумайте, що б Ви могли зробити для когось поруч.
   Ви стоїте у довжелезній черзі - поступіться місцем комусь, хто дуже поспішає чи нервується. Приємне здиування не змусить себе чекати. Заплатіть за проїзд за когось, це ніби і дрібниця, але людині точно підійме настрій. Зробіть комплімент незнайомому перехожому чи засмученій дамі на зупинці автотранспорту. Зробіть компліменти в цей день хоча б трьом незнайомим людям. Повірте, ви поліпшите їх настрій не тільки на цей день, але і на цілий тиждень. А вони, у свою чергу, поліпшать його комусь ще.
   Назбиралась купа старих м'яких іграшок - відвезіть їх у дитячий будинок, а якщо можете залишитись на деякий час - пограйтесь разом із дітьми, їм дуже необхідна увага. Проявіть турботу про власних батьків, напишіть і подаруйте їм листівку зі словами вдячності або просто зателефонуйте їм. Напишіть листа людині, яка вплинула на Ваше життя - часто ми просто сприймаємо все, як належне і багато чого замовчуємо. Віднесіть бездомним повноцінний обід. Напевно у вашому дворі постійно зустрічаються люди, які шукають залишки їжі в сміттєвих баках. Уявіть, як їм? А адже колись вони були такими ж, як ви. В їх житті щось пішло не так ... Залиште біля сміттєвого бака пакет з повноцінним обідом для цих людей.
   Допоможіть молодій мамі винести/занести дитячу коляску. Коли вона виходить на прогулянку з маленькою дитиною, часто нема кому допомогти їй з коляскою. У вас це займе менше хвилини, а мама і дитина будуть вам дуже вдячні.
   Подаруйте хворим на рак книги або журнали з реальними історіями одужання. Тяжкохворі люди часто впадають у відчай і не вірять у можливість свого зцілення. Покажіть їм реальні історії людей, які свого часу пройшли через таке ж випробування і довели, що лікування можливе.
   День спонтанного прояву доброти допомагає зрозуміти, наскільки наші вчинки впливають на інших людей. Добрі справи «заразні»: коли ми допомагаємо комусь, ця людина на знак подяки допомагає комусь ще - йде ланцюгова реакція доброти. Ми зробимо спонтанні прояви доброти хорошою звичкою, і тоді світ обов'язково стане трішки добрішим! Проявляйте людяність і турботу, і світ усміхнеться у відповідь.  
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день доброти #прояв доброти #спонтанний прояв доброти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...