• Головна
  • Quantum #3: таємниці чорних дір від Макса Кідрука
10:33, 7 лютого 2015 р.

Quantum #3: таємниці чорних дір від Макса Кідрука

  Уже втретє письменник з Рівного Макс Кідрук провів лекцію в рамках проекту "QUANTUM". Мабуть, фізика рівнянам до смаку, бо ж цього разу відвідувачів було настільки багато, що усім місць в ляльковому театрі не вистачило. Проте, найбільш допитливі погодилися слухати стоячи або сидіти на підлозі. Третю лекцію Макс присвятив чорним дірам. На простих прикладах, проводячи паралелі з буденими речами, він пояснював природу складного астрофізичного явища.

 «Деякі вчителі в школі навіть не розуміють, про що вони розповідають дітям. І це велика проблема в нашій системі освіти, - ділиться Макс Кідрук. – Я просто розібрався в усіх тих речах, і насправді фізика не така вже й важка. Я це намагаюся донести до мас,  тому в мене виникла ідея робити такі науково-популярні лекції. І це насправді вражаюче, що люди тягнуться до знань. Мало того, що вони  жертвують своїм часом заради нової інформації, вони ще за це готові заплатити  гроші. І це мені подобається, це класно».

  Відвідувачі одразу ж по завершенню лекції вже традиційно ділилися своїми враженнями у соцмережах: «Лекція, що зруйнувала моє бачення структури Всесвіту... Макс, за що ти так з нами?), - написав на своїй сторінці Юрій Семенюк. - Відчуття, ніби мій мозок вийняли, закинули в якусь м'ясорубку і після того акуратненько склали в новому порядку... І всі ці маніпуляції проводились без наркозу. P.S. Дякую Література.RV і Макс Кідрук за цей вечір, що змінив мої погляди».

 

#Quantum #Макс Кідрук #лекція #новини #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...