• Головна
  • Зварочні інвентори. Що це? Де використовувати
Реклама
17:30, 29 жовтня 2014 р.

Зварочні інвентори. Що це? Де використовувати

Реклама

Зварювальний інвертор є одним з найдосконаліших апаратів, який служить для створення струму у зварюванні. Він являє собою високотехнологічний агрегат, який оснащений інверторним блоком живлення, що перетворює в постійний високочастотний струм високу напругу в мережі. Дані інвертори важать всього 3-7 кг, але створюють при цьому на дузі потужність, як і звичайні апарати для зварювання. Тому сьогодні можна придбати зварювальний інвертор, зроблений за останнім словом техніки і за найкращими цінами.

Особливістю цих інверторів є те, що електрод, який затиснутий в тримачі, виконує одночасно функцію присадочного матеріалу і захищає від зовнішнього впливу повітря метал, що розплавляється. Сьогодні купити зварювальні інвертори можна в Україні, зроблені за останніми технологіями, від найвідоміших виробників. Оскільки всі зварювальні інвертори за своєю будовою мобільні, а також завдяки розмірам і малій вазі, їх можна носити на плечі і використовувати для зварювання навіть у важкодоступних місцях.

Конструкція їх корпусу зроблена таким чином, що всі елементи, теплонавантажені від потужного вентилятора,піддаються повітряному примусовому охолодженню потоком повітря. А силові елементи надійно захищені від попадання вологи і бруду, а частина схеми, не схильна до впливу статичної електрики і це підвищує їх надійність у роботі. Всі професійні зварювальні інвертори відносяться до високотехнологічного обладнання, яке гарантує простоту в роботі і високу якість зварювального шва.

На відміну від звичайних апаратів, дані інвертори мають дуже широкий спектр застосування. Вони широко використовуються для авторемонту, а також для монтажу різних металоконструкцій, як у побуті, так і в будівництві і в багатьох інших. На сьогоднішній день кращі зварювальні інвертори абсолютно безпечні, оскільки в них є блок управління, який реагує на небезпечні ситуації, такі як загрозу перегріву електрода. У таких випадках він автоматично відключається, також блок управління дозволяє дуже точно регулювати силу струму і параметри зварювального процесу. Тому сьогодні не обійтися без інверторного зварювання, яке характеризується стабільністю, без переривання роботи навіть в умовах з різким перепадом напруги в електричній мережі.

Доставляємо зварювальні інвертори в будь-яку точку України: Донецьк, Харків, Луганськ, Полтава, Житомир, Запоріжжя, Біла церква, Рівне, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Луцьк та ін.,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...