20:02, 25 січня 2015 р.
Все про легалізацію диплому
Серед української молоді все частіше з’являються особи, які хочуть отримати знання за кордоном. Люди пояснюють таке прагнення не лише якістю навчання, а й прагненням вдосконалити іноземну мову на практиці, краще пізнати іноземну культуру. Самих прагнень до іноземного навчання замало, потрібне юридичне підкріплення. Суб’єкту треба пройти обов’язкову процедуру під назвою легалізація свідоцтва, диплома про освіту.
Процес консульської легалізації диплому необхідний у тому разі, якщо студент обрав для навчання країну, яка на входить до Гаазької конвенції: Канада та деякі арабські країни, наприклад ОАЕ, Єгипет. Якщо студент вирушає на навчання у країну-учасницю конвенції, то процедура виконується по спрощеному режиму - штамп «Апостиль».
З двох видів легалізації консульської та апостилювання, документи, що свідчать про освіту, можна засвідчити у міністерстві юстиції та закордонних справ. Міністерство освіти не має повноважень щодо виконання цієї процедури.
Легалізація диплому передбачає такі послідовні етапи:
У нотаріальній конторі треба завірити копію диплому, переклад цього документу.
Далі у Міністерстві юстиції також нотаріус засвідчує копію свідоцтва своїм підписом.
У тому ж міністерстві проставляють печатки, після чого засвідчують документ у Міністерстві закордонних справ.
На останньому кроці треба завітати до консульства тієї держави, де планується навчання.
На кожному етапі потрібно сплатити держмито за окремий вид послуг. При сплаті квитанції за послуги консульства додатково сплачується консульський сбір. На оформлення легалізації свідоцтва може піти від одного робочого дня.
Щоб найскоріше легалізувати документи про освіту, та вирушити за знаннями, треба звернутися до бюро легалізації «Апостиль и точка».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:18, 13 січня
14:51, 11 січня
10:51, Вчора
18
live comments feed...