У Демидівському районі відбулося відкриття нового дитячого садка «Веселка»

  Діти Глибокодолинської громади, що на Демидівщині, відтепер мають можливість здобувати дошкільну освіту в гарно облаштованому приміщенні з ігровими та навчальними кімнатами. Адже на теренах сільської ради з’явився дитячий садок «Веселка» із повним днем перебування, розрахований на 20 дітей.

Глибокодолинський сільський голова Петро Шелест розповів про труднощі, з якими зіткнулися організатори:

Значну роль відіграла перемога в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, у результаті чого із обласного бюджету на умовах співфінансування було виділено 34 тис. грн., 21 тис.700 грн. становили кошти місцевого бюджету, 12 тис. грн. – Волинської переробної компанії.

З відкриттям дитсадка громаду привітав голова районної ради Станіслав Грач, зауваживши, що  турбота про підростаюче покоління, його майбутнє, повинна бути спільним обов’язком батьків, суспільства та держави:

Ми прагнемо виростити дітей фізично здоровими, духовно багатими та підготовленими до самостійного життя. Адже  діти є головним у нашому житті, і тому будемо намагатися, щоб їхнє майбутнє було з кожним днем кращим. Щоб  вони зростали і виховувалися у гідних умовах, бо  від них залежить майбутнє держави.

  Також у селі Білка на Березнівщині  дитсадок відвідуватиме більше дітей. Тут відбулось урочисте відкриття додаткової третьої групи «Калинка» у дошкільному навчальному закладі «Сонечко». Дошкільна група розрахована на 25 дітей. Від представників районної влади дошкільному навчальному закладу презентовано технічні засоби навчання.

Прес-служба Рівненської обласної ради.

Демидівський район дитячий садок відкриття новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі