• Головна
  • Вивчення англійської мови в природних умовах
17:21, 17 грудня 2014 р.

Вивчення англійської мови в природних умовах

В теперішньому суспільстві багато батьків вже з перших днів від народження дитини думають про освіту своїх малюків. Хто починає відшуковувати центри раннього розвитку, хто починає читати книги самотужки та розвивати дитину вдома, а хто і віддає дітлахів до приватних вчителів на спеціалізовані заняття. Хвилювання батьків мають під собою реальну основу, адже в теперішньому суспільстві без знання декількох мов досить важко як влаштуватись на престижне робочу місце, так і просто почувати себе комфортно на відпочинку за кордоном.


Англійська в м. Рівне – це краща можливість познайомитись з мовою в спокійній, комфортній та затишній атмосфері. В центрах вивчення англійської мови можна одночасно і розвинути дитину і почати більш активно соціалізувати дитину і просто дати їй можливість погратися з однолітками.


Скажемо НІ нудним заняттям в класах. Мабуть їм місце в ХІХ столітті. Хоча вони, мабуть, є досить корисними для більш старших дітлахів.


Англійська для дітей – це унікальна можливість вже в дитинстві бозбавити своїх дітей страхів перед іноземними мовами.


Доречі досить цікавими є результати домашнього дослідження особливостей вивчення мов у одній із сімей лінгвістів. Так вдома від народження дитини і до 5ти років з дитиною кожен з членів сім’ї розмовляв окремою мовою. Батько – англійсько, мама – італійською, бабуся – німецькою, дідусь – французькою. В результаті дитина вільно говорила 4ма мовами і при цьому не плутала слова з різних мов докупи. Тому менше тривог – вперед до успіхів через вивчення англійської мови!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...