• Головна
  • Дмитро Зайцев сприятиме заохочуванню фізичних та юридичних осіб платити податки
10:51, 9 грудня 2014 р.

Дмитро Зайцев сприятиме заохочуванню фізичних та юридичних осіб платити податки

Начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев та його перший заступник Анатолій Клячук провели робочу зустріч з керівниками підприємств – членами Рівненського територіального відділення Всеукраїнської громадської організації Асоціації платників податків України.

Голова Ради РТВ АППУ Віктор Нагорнюк інформував учасників зустрічі про підсумки діяльності територіального відділення ВГО АППУ за період після проведення 21 червня поточного року першого етапу позачергового 9-ого з’їзду АППУ та шляхи подальшого розвитку організації.

Начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев у своєму виступі акцентував увагу присутніх на Концепції реформування податкової системи, основних напрямках вироблення нової фіскальної політики.

«Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк серед першочергових завдань новообраного Уряду вбачає ухвалення нового Бюджетного кодексу, внесення змін до Податкового кодексу щодо скорочення кількості податків і зміни бази оподаткування, зменшення єдиного соціального внеску і введення прогресивної шкали оподаткування. А Міністр фінансів України Наталія Яресько наголошує, що у критичний для держави час Державний бюджет на 2015 рік має ґрунтуватися на основі реформ у соціальній, бюджетній і податковій сферах. Щодо податкової сфери, то насамперед йдеться про спрощення податків, про детінізацію економіки і збільшення доходів через стандартні застосування правил і верховенство права. Ми будемо заохочувати і фізичних, і юридичних осіб, щоб вони справно платили податки – це буде стосуватися усіх рівною мірою», - зазначив Дмитро Зайцев.

Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук зазначив, що люди очікують змін, і новообраний Уряд готовий до найрадикальніших, найжорсткіших і найефективніших реформ в країні, яких потребує сьогодення. А для цього кожному з нас потрібно продуктивно працювати в реальному часі і на реальні зміни.

Директор Виконавчої дирекції Територіального відділення ВГО АППУ в Рівненській області Лариса Садова інформувала присутніх про План роботи Територіального відділення ВГО "Асоціація платників податків України" в Рівненській області на 2015 рік.

Учасники заходу також обговорили питання щодо участі представника ТВ АППУ в установчих зборах з обрання Громадської ради при головному управлінні Державної фіскальної служби України в Рівненській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АППУ #новини #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...