• Головна
  • На Рівненщині учасникам АТО дозволять не виплачувати відсотки за кредитами
18:14, 5 листопада 2014 р.

На Рівненщині учасникам АТО дозволять не виплачувати відсотки за кредитами

Для підтримки родин військовослужбовців, які перебувають у зоні бойових дій, Рівненським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі було підготовлено проект рішення обласної ради щодо внесення змін до Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі у Рівненській області.

Проект змін передбачає соціально-правовий захист військовослужбовців, а саме - військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду,  а  резервістам  та  військовозобов’язаним з  моменту призову  під час  мобілізації  і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед Фондом, а також проценти за користування кредитом не нараховуються відповідно до Закону України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Відтак, депутати обласної ради на черговій сесії обов’язково внесуть запропоновані зміни щодо полегшення фінансового тягаря родинам наших захисників.

Це питання було підняте після засідання останньої сесії обласної ради. Тоді  депутати підтримали запит Ніни Путіліної щодо звільнення у 2014 році членів родини учасника АТО від сплати основної суми кредиту та нарахованих відсотків, позики отриманої відповідно до укладеного договору з Рівненським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Наразі, фонд який є виконавцем регіональної Програми „Власний дім" на 2010-2015 роки, не має юридичних підстав для задоволення питання щодо звільнення членів родин учасників АТО від сплати основної суми кредиту та нарахованих відсотків за його користування.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кредити #ато
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...