• Головна
  • Як рівненський НУВГП відсвяткував День маркетолога (Фото)
10:29, 29 жовтня 2014 р.

Як рівненський НУВГП відсвяткував День маркетолога (Фото)

День маркетолога щороку традиційно святкується 25 жовтня. Це свято уже вдруге відзначається в стінах НУВГП, і організовують його викладачі кафедри Маркетингу НУВГП та студенти цього напряму підготовки. На святкування були запрошені керівництво вузу, викладачі та студенти всіх спеціальностей, представники регіонального бізнесу.

Урочистості з цієї нагоди включали кілька заходів.

Студенти та викладачі прикрасили другий корпус НУВГП тематичними стінгазетами, було організовано збір коштів на підтримку учасників АТО. На перервах між заняттями всі бажаючі мали можливість взяти участь в акції «Маркетинг» заохочує студентське волонтерство». Беручи участь в акції, всі автоматично ставали учасниками безпрограшної лотереї, яку організували викладачі кафедри у Програмі святкування Дня Маркетолога.

Відкрила свято завідувач кафедри маркетингу Мар’яна Мальчик. Вона розповіла про історію створення кафедри, півторарічні здобутки та пріоритети розвитку, презентувала навчальний посібник «Маркетинг» - колективну працю викладачів, що отримала Гриф МОНУ.

З привітальними словами виступили проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Степанович Сорока та проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Борисівна Савіна. Вони підтримали студентів у їх виборі спеціальності, пообіцяли всілякої підтримки колективу у їх починаннях та подальшому розвитку кафедри.

Долучився до вітальних промов також віце-президент Української асоціації маркетингу Олександр Гладунов. Окрім того, він вручив сертифікати усім учасникам тренінгів, які проводила кафедра Маркетингу разом з Українською асоціацією маркетингу та аналітичною групою «Стратегіко».

А майбутніх випускників напряму підготовки «Маркетинг» запросив на роботу заступник директора з маркетингу та стратегічного розвитку НВФ «Продекологія» Олександр Вакулка. Він розповів, що «Продекологія» за час свого існування з 1993 року стала лідером у країнах СНД та Східної Європи в галузі проектування та виготовлення магнітних сепараторів і металодетекторів. На цьому фірма не зупиняється та освоює нові напрямки роботи. Тому постійно потребує висококваліфікованих маркетологів. Олександр закінчив «водний» за спеціальністю «Економіка підприємства» , а пішов працювати у відділ маркетингу. Вчився вже на практиці. Тож відзначає важливість підготовки «готових» маркетологів.

Комерційний директор сайту «0362.ua» , на якому відбувалося інтернет-голосування, Віталій Гаврилюк, оголосив переможців конкурсу на кращий слоган до логотипу кафедри і вручив їм призи. Ними стали: Мар’яна Мальчик зі слоганом «Маєш мету – втілюй у життя!», доцент кафедри маркетингу Олена Попко - « Досліджуй!Дій!Перемагай!». Приз глядацьких симпатій – у студентки напряму підготовки «Маркетинг» Анастасії Чуй за слоган «Маркетинг – на крок попереду!».

Грамотами та подяками за успішне навчання, активність та креативність у студентському самоврядуванні, досягнення в спорті були відзначені кращі студенти-маркетологи всіх курсів. Окрім того, подарунки отримали усі учасники акції «Маркетинг» заохочує студентське волонтерство». Були тут і так необхідні студентам канцтовари, і картини, і сувеніри, і фірмові кружки з логотипом кафедри…Гості свята також не залишились без подарунків.

Своїми музичними вітаннями гарний настрій присутнім створювали другокурсниця Ірина Мельничук та першокурсниця Марина Трофимець.

Студенти подарували колективу кафедри свою стінгазету з кросвордами.

А в обласній газеті "Вісті Рівненщини" (№43 від 23-24 жовня 2014р) вийшла друком стаття студента 4 курсу спеціальності "Маркетинг" НУВГП Дідука Віктора під назвою «ЕФЕКТИВНА РОБОТА БЕЗ МАРКЕТИНГУ – НЕМОЖЛИВА (відверто про одну з найперспективніших спеціальностей)».

Більше фото тут: http://www.0362.ua/photo/146

Як рівненський НУВГП відсвяткував День маркетолога (Фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день маркетолога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...