• Головна
  • У день голосування ГО «ОПОРА» стежитиме за порушеннями
16:53, 25 жовтня 2014 р.

У день голосування ГО «ОПОРА» стежитиме за порушеннями

Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

У день голосування 26 жовтня 2014 року на виборчих дільницях Рівненщини працюватиме 50 громадських спостерігачів від мережі ОПОРА, що забезпечуватимуть контроль за виборчим процесом. Окрім того ОПОРА забезпечує роботу пяти мобільних груп, що будуть пряцювати в округах. Мобільні групи буть оперативно фіксувати порушення в разі надходжень відповідних повідомлень. Також спостерігачі Мережі будуть перебувати на ОВК області до моменту прийняття останнього протоколу від дільничих виборчих комісій.
 
Протягом 26-27 жовтня в Рівному працюватиме прес-центр Громадянської мережі ОПОРА, що оперативно інформуватиме громадськість про перебіг виборчого процесу в області, а також про зафіксовані порушення. 
 
Громадянська мережа ОПОРА також протягом дня голосування надаватиме консультації виборцям і активним громадянам щодо механізмів захисту їхніх виборчих прав. Звернувшись за номером гарячої лінії (044)221-44-06 та (094)821-44-06, громадяни отримають вичерпну інформацію про реалізацію виборчих прав громадян, а також проконсультуватися щодо фіксації порушень виборчого законодавства. Задокументовані порушення вноситимуться на Мапу порушень «Парламентські вибори 2014» (http://map.oporaua.org/).
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #опора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...