• Головна
  • Перше антикафе у Рівному об'єднає громадських активістів та творчих людей (Фото)
23:51, 24 жовтня 2014 р.

Перше антикафе у Рівному об'єднає громадських активістів та творчих людей (Фото)

Затишно, приємно і смачно, як вдома. Це основні критерії, яких прагнули досягнути організатори та засновники Time - cafe «Home» у Рівному. Заклади відпочинку із цікавою назвою антикафе вже давно збирають активних та креативних людей для спільного відпочинку у великих містах. А 24 жовтня подібний заклад відчинив двері і для рівнян.

Основна ідея антикафе - люди сплачують не за страви чи послуги, а за проведений час. Перші такі заклади з’явилися 5 років тому в Петербурзі, а вже потім вони розсіялись по інших містах і країнах. Ідея створення закладу відпочинку із особливою атмосферою у Рівному зародилась ще минулої осені.

Головний організатор і натхненник проекту Оксана Крошна каже, що хотіла насамперед об’єднати під одним дахом прогресивних людей, незалежно від їх естетичних переконань чи поглядів: «Є мережа закладів «Хай-тек», де збираються тільки айтішники, є «Циферблат» для представників андеграунду, а в нас така демократична платформа для абсолютно всіх. І зараз ми, насамперед, налагоджуємо контакти із громадськими діячами, бо хочемо, щоб вони між собою перезнайомились і Рівне трохи сколихнулося. Хочеться додати трошки активності в життя міста – ми прагнемо робити івенти разом. Але не так, щоб одна організація про це знала, а інша – ні. Хочеться, щоб це було справді як вдома. Щоб люди сюди приходили відпочивати, а не на пафосі показати себе». 

У меню закладу мінімальна кухня – салат-бар, сандвіч-бар, напої та солодощі. Головне в Time-cafe «Home» – це живий простір для активних людей. Тому тут будуть проходити майстер-класи, вебінари, тренінги, тобто все для розвитку особистості. Також в антикафе буде функціонувати дискусійний клуб з англійської мови, турніри з мафії, літературний клуб, чемпіонат з «Mortal Кombat», квартирники, безкоштовна бібліотека та інтелектуальна платформа для гри «Що?Де? Коли?».

Такому цікавому і неформатному дозвіллю сприяє й інтер’єр розроблений креативними професіоналами із BIM group Андрієм та Костею. Хлопці кажуть, що їм хотілось створити щось особливе, не втративши стилю: «Спочатку ідея антикафе просто не вкладалася в голові і незрозуміло було що це має бути. Але на першому етапі була придумана назва «Home», яка просто потягнула за собою багато ідей, які хотілося втілити в цьому інтер’єрі. Однією із фішок, яка рідко зустрічається в громадських закладах, є кухня, на якій власноруч можна щось приготувати і не чекати коли підійде офіціант. Тобто основним завданням для нас було створити домашній затишок і водночас комфортну атмосферу для молодих людей. Звідси і з’явились такі мобільні диванчики – це все можна перекотити, переставити, зробити кільцем і зосередитись на якійсь одній спільній ідеї».

Організатори кажуть, що Time - cafe «Home» - це довготривалий проект. Тому вони прагнуть насамперед створити основу із креативних людей, а не роблять ставку на прибутковість. Тому всі, хто має творчі ідеї, можуть їх запропонувати організаторам і втілити.

 Заклад буде функціонувати щоденно за адресою вул. Соборна 106 із 09.00 до 23.00 год без перерв. За першу годину ціна 25 грн, проте за кожну наступну – 18 грн.

Більше фото: http://www.0362.ua/photo/141

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#антикафе #home
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...