Рівненські експерти-криміналісти розпочали ідентифікацію тіл загиблих в АТО

У разі необхідності здійснення відбору зразків для проведення судової молекулярно-генетичної експертизи, Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (далі – НДЕКЦ) при УМВС України в Рівненській області діє за встановленим порядком:

1. Органи слідства (прокурор), до яких звернулись родичі зниклих безвісти на території проведення АТО з метою молекулярно-генетичної ідентифікації, виносять постанову про призначення молекулярно-генетичної експертизи, постанову про відбір зразків та запит на перевірку за обліком генетичних ознак людини, в якому оформлюють дозвіл на обробку персональних даних та внесення їх до обліку.

2. Відбір зразків букального епітелію в родичів зниклих безвісти, здійснюється в НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Гагаріна, 39, а також за місцем проживання заявників.

3. Зразки букального епітелію родичів зниклих безвісти за постановою прокурора, відбираються експертами НДЕКЦ приУМВС України в Рівненській області відповідно до Інструкції про порядок відбирання зразків букального епітелію для проведення судових молекулярно-генетичних експертиз у цивільних справах та/або експертних досліджень за зверненнями фізичних і юридичних осіб, затвердженої наказом ДНДЕКЦ МВС України від 30.09.2013 № 19/50-236н, про що складається протокол.

4.          Органи слідства (прокуратури) передають для дослідження в НДЕКЦ:

– Постанову про призначення молекулярно-генетичної експертизи.

– Запит на перевірку за базою даних разом зі зразками.

— Працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру всіма своїми силами забезпечуватимуть належне реагування на заяви громадян щодо ідентифікації невстановлених тіл, виявлених на території проведення АТО, — зазначив начальник НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області, полковник міліції Андрій Семчук. — Наразі вже організована робота по відбору зразків букального епітелію у родичів безвісти зниклих осіб. Ми звертаємось до громадян Рівненщини, які втратили родичів чи близьких людей звертатись до нас за телефонами НДЕКЦ: чергова частина – 679–592, заступник начальника НДЕКЦ – 679–585, відділ спеціальних видів експертиз – 679 583.

Про це повідомили в НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області.

експертиза криміналісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі