• Головна
  • Військові лікарі Рівненщини продовжують надавати допомогу військовослужбовцям-учасникам АТО
15:43, 3 жовтня 2014 р.

Військові лікарі Рівненщини продовжують надавати допомогу військовослужбовцям-учасникам АТО

У Рівненському гарнізонному військовому госпіталі учасники антитерористичної операції на сході України отримують необхідну хірургічну допомогу, різнопланове медикаментозне, фізіотерапевтичне, відновлювальне та реабілітаційне лікування.

Як зазначив начальник військово-лікувальної установи полковник медичної служби Олексій Кльонов, основна увага зосереджена на реабілітації поранених військовослужбовців та їх повернення до нормального повноцінного життя. За весь період військовий госпіталь прийняв понад півтисячі військовослужбовців-учасників антитерористичної операції. Понад двісті пацієнтів ще знаходиться на лікуванні в даний час.

— Більшість хлопців із загальною патологією, також є пацієнти із закритими черепно-мозковими травмами, мінно-вибуховими пораненнями. Усім надається своєчасна кваліфікована медична допомога, — відзначив начальник госпіталя.

Військові лікарі кажуть, що вони вже стали і вихователями, і капеланами, і психологами. Пацієнти діляться з ними своїми спогадами і тим, що наболіло, звертаються за порадою чи розрадою, а тому часто доводиться важкі моменти боїв антитерористичної операції співпереживати з пораненими. Війна для усіх стає неабияким випробуванням на психічну стійкість. Тому, у Рівненському гарнізонному військовому госпіталі працює п’ять психологів, які допомагають учасникам АТО долати моральні травми і готують їх повернутися до нормального мирного життя. Часто спільно з військовослужбовцями психологічну допомогу отримують і члени їхніх сімей.

Як зазначає полковник медичної служби Олексій Кльонов, з початком дії мирного плану Президента України Петра Порошенка кількість поранених, які надходять із зони АТО, зменшилося в рази. Медики в погонах дбають про пацієнтів з величезною турботою, і завдяки цьому військовослужбовці швидше ідуть на поправку.

Майор Олександр ГАЙН, Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м.Львів)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовослужбовці #ато
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...