![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
17:46, 1 жовтня 2014 р.
У Рівному вчителі, що мають обмежені фізичні можливості, відзначать свій професійний день
5 жовтня о 13. 00 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (3 поверх, відділ обслуговування користувачів документами з мистецтва) відбудеться зустріч вчителів, що мають обмежені фізичні можливості, присвячена Дню учителя.
Щороку в першу неділю жовтня всі вчителі відзначають своє професійне свято – День працівника освіти. Це день усіх вчителів, викладачів і фахівців сфери освіти – день, у який відзначають роль педагога в сучасному суспільстві. У той же час у нашому місті є значний відсоток вчителів, які отримали інвалідність і через це були змушені покинути роботи, або перекваліфікуватися на соціального працівника. Зустріч покликана підтримати таких вчителів, віддати їм належне за вклад у освіту та виховання підростаючого покоління.
Ідея організувати таку зустріч виникла у педагога Тетяни Войтович, яка втративши зір, створила громадські організації Всеукраїнську профспілку працездатних інвалідів, та обласну благодійну організацію «Обличчям до істини».
Відвідати зустріч запрошуються інваліди I-II групи різних нозологій та усі бажаючі.
На базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки діє інтернет-центр «Окуляр», де обслуговуються люди з вадами зору. Книгозбірня також регулярно організовує тематичні події для людей з фізичними обмеженнями та пенсіонерів. 1 жовтня у бібліотеці пройшла щоквартальна онлайн-конференція «Соціальний захист інвалідів».
![Інтерактивна конференція Соціальний захист інвалідів у бібліотеці1 Інтерактивна конференція Соціальний захист інвалідів у бібліотеці1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Інтерактивна конференція Соціальний захист інвалідів у бібліотеці1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...