• Головна
  • Рівняни слухали лекцію-розповідь від Богдана Логвиненка (Фото)
09:55, 29 вересня 2014 р.

Рівняни слухали лекцію-розповідь від Богдана Логвиненка (Фото)

Захопливо, цікаво, пізнавально та весело провели недільній вечір рівняни, які спілкувалися Богданом Логвиненком. 28 вересня о 17:00 у Рівному в приміщенні Галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулася зустріч з українським мандрівником, туристичним провідником та блогером. Організатор зустрічі – Молодіжна платформа «Яскраво».

Богдан Логвиненко — журналіст, автор туристичних маршрутів, редактор, громадський діяч, блогер. Він є засновником агенції подорожей Prygody.com.ua, працює туристичним провідником, розробляє та знає безліч цікавих маршрутів. Відвідав 38 країн світу!

Богдан розповів рівнянам про подорожі країнами Південно-Східної Азії, зокрема Індонезією, Сінгапуром та Малайзією. Розповідь мандрівник розпочав з деяких деталей про себе. Зараз він  живе уже півтора року в Індонезії. Кожного сезону він, незважаючи на власні подорожі, збирає групу мандрівників з Росії, України, Польщі та Чехії для того, щоб подорожувати дикими місцями та заповідниками.

Індонезія – малорозвинена країна, але має дуже велику кількість цікавих та незвичайних місць. Богдан розповідав про ті місця,  які відвідав вперше:

«Це купа місць, де не ступала нога європейського туриста. Я перший білий, або перший українець, що бував у цих диких місцях».

Богдан Логвиненко розповів багато цікавих та незвичних історій-церемоній, що пов’язані з  островом Папуа. У Tana Torana відбувається поховальна церемонія. Коли людина померла, її рідні ще рік носять для неї їжу та напої. І коли тіло не приймає цієї їжі, то людину починають вважати  мертвою. Тіло мерця знаходиться рік у його ліжку. На цю церемонію запрошують усіх знайомих, які мають привести із собою бика. Бик символізує зв'язок цього світу з іншим тому, що через його роги переходить душа в рай. Вартість бика від 5 до 100 тисяч доларів, залежно від породи.  Все святкування відбувається дуже весело. Зараз хочуть заборонити цю церемонію через негуманне ставлення до тварин.

Ще одна церемонія, але вже заборонена – це виводити мертву людину до місць, у яких вона полюбляла бути, для того, щоб побачити як все змінилося. Інша церемонія, яка заборонена понад 20 років – поховання діток до двох років на деревах, а саме у дуплах. До цього часу ці дерева збереглися. 

Щоб відвідати Папуа потрібно два місцевих провідника і міліціонера тому, що це дуже дикий регіон.

Місцеві жителі добре знають Україну завдяки Андрію Шевченку. Тут дуже полюбляють футбол і запрошують футбольні збірні Європи для того, щоб лишень сфотографуватися або взяти автограф.

Мандрівник Богдан Логвиненко порадив як подорожувати Південно-Східною Азією, а саме: краще брати мінімум  речей, які вмістяться в один наплічник, їхати до тих місць, де не ступала нога європейця і відпочивати не менше двох тижнів. Але головна його порада намагатися пристосуватися до місцевого населення. Як сказав Богдан: «Be a local!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#богдан логвиненко #євро-арт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...