У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі

Безпека на дорозі – справа кожного, вважають у Державтоінспекції Рівненщини. Тому днями, працівники ДАІ провели флешмоб, метою якого було привернути увагу мешканців обласного центру до проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму, яка наразі так гостро постала в області. 

Як повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України у Рівненській області, долучитися до проведення акції правоохоронці запросили своїх помічників– юних інспекторів дорожнього руху із ЗОШ №23 міста Рівне. Допомагали працівникам ДАІ і герої мультфільму «Фіксики», а саме Сімка та Нолик, які так подобаються малечі.

Разом з інспекторами ДАІ на вулицях міста учасники акції закликали жителів не порушувати Правил дорожнього руху та бути гідним прикладом для підростаючого покоління. Отримуючи тематичні листівки-пам’ятки, які роздавали перехожим ЮІРівці, пішоходи дякували і обіцяли бути правосвідомими громадянами. У свою чергу «Фіксики» в ігровій формі перевіряли у діток знання Правил дорожнього руху. Останні ж, за правильні відповіді, отримували у подарунок повітряні кульки.

У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-1 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-2 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-3 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-4 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-5 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-6 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-7 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-8 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-9 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-10 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-11 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-12 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-13 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-14 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-15 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-16 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-17 У Рівному флешмобом привертали увагу до проблеми дитячого травматизму на дорозі, фото-18
даі флешмоб дитячий травматизм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі