• Головна
  • На Рівненщині збирають ідеї для реалізації Стратегії розвитку
14:22, 25 вересня 2014 р.

На Рівненщині збирають ідеї для реалізації Стратегії розвитку

Рівненська ОДА за сприяння Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розробляє План з реалізації Стратегії розвитку області на період до 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Першим етапом є напрацювання органами влади, науковцями та громадськістю ідей проектів, що дозволять сформувати План реалізації Стратегії.

Ідеї проектів будуть детально проаналізовані робочою групою з розроблення Стратегії та експертами. За результатами цієї роботи буде сформовано каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування. За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії розвитку області.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку свого регіону запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії (вимоги до підготовки проектних ідей та приклади їх написання розміщено на офіційній веб-сторінці облдержадміністрації у розділі «Економічний та соціальний розвиток. Підготовка проекту Стратегії розвитку області до 2020 року»).

Заповнені форми надсилайте до 17 жовтня 2014 року електронною поштою на адресу:[email protected] з приміткою «До плану реалізації Стратегії».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стратегія розвитку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...