• Головна
  • Де інвестувати на Рівненщині, покаже Google Map
16:30, 24 вересня 2014 р.

Де інвестувати на Рівненщині, покаже Google Map

Понад 300 нових об’єктів і фотосфер з’явилися на цифровій карті Рівненської області. Це перші кроки втілення у життя проекту Рівненської ОДА, обласної ради та Google Україна «Цифрове перетворення Рівненщини», повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

«Це об’єкти туристичного, культурного та соціального значення, які важливі як для місцевих мешканців, так і для гостей Рівненщини. Адже тут є і готелі, і лікарні, і банкомати, і дитячі садки. Це такий перший крок. У такий спосіб ми хочемо допомогти, у тому числі, й туристичній галузі області», - розповів на підсумковій прес-конференції директор Google Україна Дмитро Шоломко.

Реалізація цього проекту відбувалася за 4 напрямками: взаємодія з органами влади, освітянами, представниками бізнесу та громадою. Адже саме волонтери долучилися до команди фахівців Google та допомагали наносити об’єкти на цифрову карту Рівненщини.

«Наступним важливим кроком «Цифрового перетворення Рівненщини» повинна стати розробка цифрової карти інвестиційної привабливості області. При ОДА створена ініціативна група з числа радників, які вже активно долучаються до реалізації цього проекту. За наявності такої карти іноземні інвестори зможуть, перебуваючи за кордоном, шукати привабливі для інвестицій об’єкти на Рівненщині», - зауважив голова РОДА Сергій Рибачок. 

Під час реалізації програми фахівці Google навчали держслужбовців, бізнесменів та освітян. В рамках експерименту був проведений семінар між студентами НУ «Острозька академія» та НУВГП. Загалом над проектом «Цифрового перетворення Рівненщини» продовжує працювати 1400 фахівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Google Map #Цифрове перетворення Рівненщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...