![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
12:08, 23 вересня 2014 р.
На Рівненщині учні зібрали 9 тисяч гривень для бійців АТО
Майже 9 тисяч гривень зібрали учні навчальних закладів Корця для потреб бійців АТО. Кошти вдалося зібрати під час проведення у місті шкільного патріотичного ярмарку-продажу. Діти продавали вироби із тіста, власноруч виготовлені сувеніри, дитячі малюнки та листівки. Загалом участь у патріотичному заході взяли вихованці восьми навчальних закладів району. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Разом з тим, учні Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія» зібрали гроші для випускника цього навчального закладу, учасника АТО, який лікується у Дніпропетровську.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...